MMA PLFrancis NgannouJon Jones zareagował na wygraną Ngannou nad Miocicem! Postawił warunek walki z “Predatorem”!

Jon Jones zareagował na wygraną Ngannou nad Miocicem! Postawił warunek walki z “Predatorem”!

Foto: SPORTbible

Były dominator w wadze półciężkiej Jon Jones zareagował na wygraną Francisa Ngannou nad Stipe Miocicem na UFC 260. “Predator” efektownie znokautował panującego mistrza królewskiej dywizji wagowej w drugiej rundzie i został nowym czempionem UFC!

Zwycięstwo potężnego Kameruńczyka może przynieść UFC jedną z największych walk w historii całej organizacji. Dla zwycięzcy walki wieczoru UFC 260 szykowany był bowiem Jon Jones, który swoją następną walkę stoczy właśnie w tej kategorii wagowej!

Jon Jones zareagował na wygraną Ngannou nad Miocicem! Postawił warunek walki z “Predatorem”!

Jon Jones oglądał walkę Ngannou z Miocicem i zaraz po walce napisał tweeta z warunkiem przyjęcia starcia z “Predatorem”:

“Pokażcie mi pieniądze.” – napisał “Bones”

Po tej wiadomości fani zaczęli wytykać Amerykaninowi strach przed zawodnikiem z Afryki, na co ten także miał odpowiedź:

“Jeśli ktoś naprawdę zastanawia się czy chcę tej walki, to odpowiedź brzmi: tak. Ale chcę też odpowiednio dobrze zarabiać.”

“Opuściłem dywizję półciężką i teraz dosłownie przybrałem na wadze. A ludzie mówią mi, że się boję? Wszyscy oprócz uważają, że się boję. A wszystko, o co zapytałem to pieniądze.”

“Conor McGregor chce wielkich pieniędzy – zasługuje. Jon Jones chce pieniędzy – boi się.”

“Pracowałem nad sobą, przybrałem na wadze. Nigdy wcześniej nie przegrałem żadnej walki. Teraz nagle się niby boję. Co za bzdury!”

“Napisałbym na twitterze “pokażcie mi pieniądze” też wtedy, gdyby wygrał Stipe.”

Zobacz także:

Gamrot na treningu z pogromcą McGregora! Widzieliście?

Najlepszy zawodnik kategorii lekkiej w Polsce Mateusz Gamrot na treningu z pogromcą Conora McGregora, który występuje w tej samej kategorii wagowej UFC! Polak przygotowuje się do swojego drugiego występu dla UFC i sparuje z najlepszymi!

UFC 260: Francis Ngannou brutalnie znokautował Stipe Miocicia. Udany rewanż i pas wagi ciężkiej dla “Predatora”! [WIDEO]

Francis Ngannou (16-3) znokautował Stipe Miocicia (20-4) w drugiej rundzie w walce wieczoru gali UFC 260 w Las Vegas. Stawką pojedynku był pas wagi ciężkiej.