MMA PLUFCJon Jones: Upijam się, ale to nie przeważy wszystkich dobrych rzeczy o mnie

Jon Jones: Upijam się, ale to nie przeważy wszystkich dobrych rzeczy o mnie

Foto: FILE - In this Jan. 31, 2019, file photo, Light heavyweight champion Jon Jones attends a news conference for the UFC 235 mixed martial arts event in Las Vegas. Jones will be allowed to fight at UFC 235 on Saturday despite two recent drug tests showing traces of a steroid metabolite, the Nevada State Athletic Commission announced Thursday, Feb. 28, 2019, The commission affirmed its belief that the tests do not reflect new drug use and believes the two positive tests conducted Feb. 14 and 15 uncovered residual results from the drug intake that resulted in a 15-month suspension for Jones in 2017. (AP Photo/John Locher, File)

Jon Jones (26-1, 1 N/C) pod koniec zeszłego miesiąca ponownie wpadł w kłopoty z prawem, kiedy został aresztowany przez policję za jazdę pod wpływem alkoholu i posiadanie broni. Teraz przyznał, że ma problem, ale wybryki spowodowane alkoholem – jego zdaniem – nie mogą przysłonić wszystkich dobrych jego cech.

32-latek za powyższy występek został aresztowany przez policję w Albuquerque. Po rozprawie został ukarany karą grzywny, odesłany na 90-dniowe leczenie alkoholowe oraz skazany na 96 godzin prac społecznych.

W rozmowie z fanami na Twitterze przyznał natomiast, że owszem, ma problem z upijaniem się, ale to i tak nie przeważy jego osiągnięć i innych dobrych cech:

“Tak, upijam się za bardzo, kiedy zaczynam pić. Nie pozwolę jednak, by to przeważyło wszystkie dobre rzeczy o mnie. Niektórzy ludzie koncentrują się tylko na tym, czego chcą. Ja koncentruję się na moich dobrych cechach i to dowód, dla którego co roku dojrzewam.”

W innym tweecie Jones przyznał, że ma swój sposób, by przestać myśleć o imprezach, używkach i alkoholu. Na pytanie jednego z fanów o pozasportowe zainteresowania przyznał:

“Właściwie to cały czas dokonuję niesamowitych wyborów, powinieneś zobaczyć moje umiejętności w projektowaniu wnętrz.”