MMA PLJon JonesJon Jones trenuje z córką! ”Bones” daje dobry przykład!

Jon Jones trenuje z córką! ”Bones” daje dobry przykład!

Foto: Twitter: BONY

Z jednej strony kontrowersyjny w życiu publicznym, a z drugiej przykładny ojciec. Jon Jones fighter daje przykład innym jak utrzymywać dobre kontakty ze swoimi dziećmi.

Ojciec, ochroniarz, żywiciel, przyjaciel, domowy trener. Człowiek wielu profesji.

W taki sposób Jones zatytułował film z treningu ze swoją córką. Na nagraniu widać, że wspólne ćwiczenia sprawiają obojgu dużo radości. Można także zauważyć, jak córka byłego mistrza przykłada się do trenowanych kombinacji. Widać u niej dobrą pracę nóg.

Kariera Jona Jonesa

Bones stoczył dotychczas 28 zawodowych walk, z czego 26 wygrał. Tylko z jednego pojedynku Jones wyszedł jako przegrany, ale był to wynik dyskwalifikacji.

W swojej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Dominick Reyes, Thiago Santos, Alexander Gustafsson, czy Daniel Cormier. W 2020 roku był bliski walki z Janem Błachowiczem o tytuł mistrza kategorii półciężkiej. Wtedy jednak na wierzch wyszła nieprzewidywalna strona Bonesa, który najpierw mówił o odejściu z UFC, po czym zdecydował się na przejście do kategorii wyżej.

W następnym pojedynku, Jones zmierzy się najprawdopodobniej ze zwycięzcą walki Stipe Miocic – Francis Ngannou. Walka między Amerykaninem i Francuzem odbędzie się już 27 marca na gali UFC 260. Najprawdopodobniej więc, na powrót Jonesa do klatki trzeba będzie poczekać do drugiej połowy 2021 roku.

Zobacz także:

“To do was cioty… Najmanku, Popek”. Kontrowersyjny PSYCHO, uczestnikiem turnieju walk na gołe pięści na gali GROMDA 4 [WIDEO]

Srogi drań, barczysty z szaleństwem w oczach. PSYCHO wchodzi do gry! Mocny, niezłomny i krwiożerczy zakapior, ale z zasadami. Kocha spuszczać dobry i solidny wpierdol. Kiedy widzi krew budzi się w nim bestia.

Bonus BGC zawalczy z Trybsonem? Jest odpowiedz!

Bonus BGC udzielił wywiadu portalowi Fightsport.pl. Rozmowa z Łazarskim Gladiatorem odbyła się przy okazji gali FEN 32, na której Witczak był jednym z zaproszonych gości.

Co tu się wydarzyło? Dwa razy walka zakończona w zaskakujący sposób!

Takie sytuację nie zdarzają się często. W czwartek w Kazachstanie odbyłą się gala Bushido Qazaqstan FC. Do niecodziennych skończeń doszło w turnieju wagi półśredniej.

Magdalena Rak zachorowała na nowotwór! Zawodniczka potrzebuje wsparcia: “Rak kontra Rak. Jedziemy z tym!”

Zawodniczka MMA Magdalena Rak zachorowała na nowotwór! 28-latka o dramatycznej wiadomości na temat swojego zdrowia napisała za pośrednictwem mediów społecznościowych.