Jon Jones reaguje na wyniki testów antydopingowych w dzień UFC 232, kpi z Gustafssona

Mistrz wagi półciężkiej UFC, Jon Jones (23-1, 1 N/C) skomentował ostatnie wyniki testów antydopingowych przeprowadzonych w dniu walki z Alexandrem Gustafssonem (18-5) w dzień ich walki na UFC 235 w Inglewood.

Przypominamy, że „Bones” okazał się „czysty”, bowiem w jego organizmie nie znaleziono żadnych substancji dopingujących. 

Oto co Amerykanin ma do powiedzenia po upowszechnieniu informacji z wynikami testów antydopingowych w dzień walki ze Szwedem (wpis pochodzi z konta Jonesa na Instagramie):

„Skończyłem my tak zwany kryptonit przed walkami mistrzowskimi. Absolutnie nie odnotowano żadnego paliwa odrzutowego w scenie morderstwa.

Alexandrze Gustafssonie, po prostu chcę się upewnić czy to widziałeś.

Wydawało mi się, że to była jedyna rzecz, na której mogłeś się skupić podczas naszej ostatniej walki. Chciałbym teraz usłyszeć wymówki od moich najbliższych ofiar. Jeszcze tylko 51 dni, chcesz to zobaczyć?”

O wynikach tych testów Jona Jonesa wiele się mówiło, bowiem na kilka dni przed galą UFC 232 w organizmie Amerykanina wykryto śladowe ilości turinabolu, który miał być efektem pulsacyjnym po przyjmowaniu tego środka w przeszłości. Jones zarzekał się, że żadnego dopingu nie bierze, Komisja sportowa stanu Nevada, gdzie pierwotnie miała odbyć się walka z Alexandrem Gustafssonem nie wydała „Bonesowi” licencji na walkę, a cała gala została w ekspresowym tempie przeniesiona do Inglewood w stanie Kalifornia.