Jon Jones o Johnny’m Walkerze: Wygląda na faceta, z którym mógłbym się napić piwa

Foto: Johnny Walker Instagram
Foto: Johnny Walker Instagram

Na razie nie wskazuje na to, aby ktoś mógł poważnie zagrozić Jonemu Jonesowi (24-1) i odebrać mu pas wagi półciężkiej. W gronie przyszłych pretendentów wymieniany jest m.in Johnny Walker (17-3). 

W związku z tym, że wielu fanów rozważa możliwy pojedynek pomiędzy Amerykaninem i Brazylijczykiem, Jon Jones zabrał głos i wypowiedział się na ten temat.

„Johnny Walker to ktoś, kto mógłby się ze mną zmierzyć. Wiem, że prędzej czy później spotkamy się w oktagonie. Bardzo go doceniam. Wygląda na miłego, on po prostu promieniuje szczęściem i swoim pozytywnym nastawieniem. Wygląda na faceta, z którym mógłbym się napić piwa. Jest spoko, wdaje się fajny… do momentu kiedy będziemy walczyć. Potem, gdy go pokonam znów będziemy żyć w zgodzie.”

Johnny Walker pojawił się na UFC 235. Brazylijczyk na ostatnią chwilę wskoczył do karty walk, zastępując Ovince Saint Preux na przeciw Misha Cirkunova. Walker w 38 sekundzie rundzie rozprawił się z przeciwnikiem, nokautując go latającym kolanem. To było jego trzecie zwycięstwo z rzędu w UFC.

Jon Jones wystąpił w main evencie na tej samej gali. „Bones” wygrał na punkty z Anthonym Smithem. Amerykanin przeważał cały pojedynek, a w czwartej rundzie ukarano go dwoma ujemnymi punktami. Najprawdopodobniej Jones kolejny raz pasa będzie bronił przeciwko Thiago Santos’owi, który na ostatniej gali UFC on ESPN+ pokonał Jana Błachowicza.