MMA PLDana WhiteJon Jones nie dla Francisa Ngannou! Szef UFC zdradza kto zawalczy o pas wagi ciężkiej!

Jon Jones nie dla Francisa Ngannou! Szef UFC zdradza kto zawalczy o pas wagi ciężkiej!

To najprawdopodobniej zaskakujący finał fiaska negocjacyjnego na linii Jon Jones-UFC, bowiem “Bones” nie jest szykowany dla Francisa Ngannou! Organizacja UFC planuje zrobić inną walkę, której stawką będzie pas mistrzowski wagi ciężkiej.

Przypominamy, że Kameruńczyk jest aktualnym czempionem królewskiej dywizji wagowej po znokautowaniu Stipe Miocica i przejęciu od niego pasa. Jon Jones był murowanym faworytem do kolejnej walki o pas wagi ciężkiej, ale jego żądania finansowe dotyczące kolejnego pojedynku w oktagonie zablokowały jego występ.

W kuluarach mówi się, że Jon Jones zapragnął wypłaty rzędu 30 milionów dolarów za walkę z Ngannou. Na to nie przystał jednak Dana White.

Jon Jones nie dla Francisa Ngannou! Szef UFC zdradza kto zawalczy o pas wagi ciężkiej!

Szef UFC rozmawiał w tej sprawie z Aaronem Bronsteterem z TSN, któremu zdradził jaką walkę na szczycie wagi ciężkiej teraz szykuje:

“Nie pracujemy nad walką Ngannou vs Jones. Latem odbędzie się inna walka – będzie to rewanż Ngannou z Derrickem Lewisem.”

Dana White jest jednak sprytnym negocjatorem i zostawił Jona Jonesa ze sporą ilością komplementów, co ma wywołać przemyślenia w jego głowie:

“Nie mam nic do Jona Jonesa. Mało tego, przez wiele ostatnich lat ludzie pytają mi się, kto jest moim zdaniem najlepszym zawodnikiem w historii UFC. Odpowiadam, że Jon Jones. Jon Jones to ogromna część historii UFC. Jest jednym z najlepszych zawodników w tym sporcie. Jest jednym z najlepszych zawodników wszech czasów, obok Andersona Silvy, GSP czy Khabiba. Oczywiście jest jeszcze wiele walk, które chcemy zrobić z udziałem Jona Jonesa i je zrobimy, bo nie ma rzeczy niemożliwych.”

Zobacz także:

Różal o drugiej walce z Barnettem: Chciałbym, żeby dał mi jeszcze jedną szansę! [WIDEO] Co wy na to?

Ponad półroku minęło od pierwszego pojedynku pomiędzy Marcinem Różalskim, a Johnem Barnettem. Starcie to wygrał Amerykanin, ponieważ “Różal” odniósł kontuzje, która uniemożliwiła mu kontynuuowanie dalszej walki. Marcin jednak nie ukrywa, że chciałby zmierzyć się z 43-latkiem po raz drugi. “Bardzo bym prosił o ponowne zestawienie” – powiedział Marcin w wywiadzie dla naszego portalu.

Tragiczny finał poszukiwań! Zawodnik Krwawego Sportu nie żyje! Widzieliście?

Mamy przykrą wiadomość! Mariusz Adam Ryjek w minioną sobotę zaginął i od razu zaczęły się poszukiwania. Niestety parę godzin później przyszła najgorsza z możliwych wiadomości… 35-latek nie żyje!

Jonas Magard vs. Frans Mlambo o pas wagi koguciej na FEN 34

Jonas Magard (11-4, 1 KO, 6 SUB) zmierzy się z Fransem Mlambo (9-5, 4 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 34: TOTALbet Fight Night. Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski FEN w kategorii koguciej. Wydarzenie odbędzie się 28 maja.