Jon Jones nie dla Coreya Andersona? Jest nowy kandydat do walki z ambitnym Amerykaninem

Foto: MMAjunkie.com
Foto: MMAjunkie.com

Corey Anderson (13-3) odniósł bardzo ważną i przekonującą wiktorię w swojej karierze, kiedy to na minionej gali UFC 244 w Nowym Jorku znokautował faworyzowanego Johny’ego Walkera w pierwszej rundzie i wydawać by się mogło, że zdobył dobrą pozycję negocjacyjną do walki z Jonem Jonesem o pas UFC.

Jak się jednak okazuje, do starcia z ambitnym Amerykaninem garnie się inny zawodnik dywizji półciężkiej, który o pas mistrzowski już wcześniej walczył – Anthony Smith (32-14).

Były pretendent do mistrzostwa wagi półciężkiej rozpoczął swoją akcję promującą jego potencjalną walkę z Andersonem na Twitterze:

„Corey Anderson, spójrz na siebie mocny gościu. W końcu pokonałeś kogoś przed czasem i zaczynasz kłapać dziobem po wygraniu z gościem, który jest ledwo klasyfikowany?Słyszałem, że moje nazwisko zbliża się do twojego biurka. Podpisz kontrakt i zróbmy to, albo usiądź pokornie zamknij swoją gębę.”

„Czy uważam, że Corey Anderson zasługuje na walkę o pas? Nie, nie uważam tak. Jeśli chce wyzwania, które da mu walkę o pas, to myślę, że ja jestem tym gościem, którego Corey musi pokonać.”