MMA PLJon JonesJon Jones ma nowego menadżera! Promował on takich sportowców jak: Mayweather, Canelo czy Hopkins

Jon Jones ma nowego menadżera! Promował on takich sportowców jak: Mayweather, Canelo czy Hopkins

Były mistrz wagi półciężkiej UFC i szykujący się do debiutu w wadze ciężkiej Jon Jones ma nowego menadżera! Amerykanin będzie teraz swoje ruchy biznesowe konsultował z byłym dyrektorem zarządzającym Golden Boy Promotions.

Informację o podjęciu współpracy z nowym menadżerem, “Bones” potwierdził zamieszczając w mediach społecznościowych oświadczenie w sprawie.

Jon Jones ma nowego menadżera! Promował on takich sportowców jak: Mayweather, Canelo czy Hopkins

Nie da się ukryć, że Jon Jones ma kłopoty z organizacją UFC i negocjacjami dotyczącymi jego najbliższej walki. W mediach ostatnio było głośno o jego konflikcie z Daną Whitem, który nie chciał zgodzić się na warunki finansowe, jakie ten postawił za wejście do oktagonu z aktualnym mistrzem wagi ciężkiej – Francisem Ngannou.

Mówi się, że Jones zażyczył sobie nawet 20 milionów dolarów za taką konfrontację, a Dana White słysząc tę propozycję zestawić od razu Francisa Ngannou nie z “Bonesem” a z Derrickiem Lewisem, a samego Jonesa widzi powracającego do dywizji półciężkiej.

Wobec tych kłopotów Jon Jones nawiązał współpracę z Richardem Schaeferem – byłym dyrektorem zarządzającym grupą Golden Boy Promotions, który promował walki takich zawodników jak: Mayweather, De La Hoya, Canelo, Hopkins, Barrera czy Marquez.

Czy teraz pomoże Jonesowi w otrzymaniu nie tylko walki życia, ale i wypłaty życia?

Zobacz także:

Mateusz Murański przed FEN 34: Nie pozostawię werdyktu sędziom, ponieważ po ostatniej walce przestałem im ufać! Zgadzacie się z tą opinią?

Mateusz Murański, który nieoczekiwanie znalazł się w rozpisce piątkowej gali FEN 34 zapowiada zwycięstwo przed czasem nad youtuberem Epic Cheat Mealem, z którym ostatecznie ma skrzyżować rękawice w klatce drugiej największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki.

Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34! Zaskoczeni?

Duet komentatorski – Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Andrzej Janisz nie skomentują gali FEN 34. Głównym powodem decyzji komentatorów jest zbyt duża liczba “freaków” na gali.

Jak oglądać FEN 34 PPV w Internecie?

Już w piątek 28 maja odbędzie się gala FEN 34. Będzie to wydarzenie, które połączy zarówno walki stricte sportowe jak i freak fighty.