MMA PLJon JonesJon Jones jest OGROMNY! Do debiutu w wadze ciężkiej UFC trenuje… bez rękawic [WIDEO]

Jon Jones jest OGROMNY! Do debiutu w wadze ciężkiej UFC trenuje… bez rękawic [WIDEO]

Jon Jones przygotowuje się do walki w wadze ciężkiej w UFC. “Bones” rzucił kategorię półciężką, którą w jego mniemaniu wyczyścił i teraz kusi fanów wizją swojej walki w królewskiej dywizji wagowej.

Jon Jones

To zdanie brzmiałoby poważniej, gdyby nie fakt, że na ten debiut w wadze ciężkiej czekamy już ponad dwa lata. W międzyczasie mamy zapowiedzi, fragmenty treningów “Bonesa” czy ogłaszanie niepotwierdzonych zestawień (np. to z Ngannou czy z Miocicem).

Jon Jones jest OGROMNY! Do debiutu w wadze ciężkiej UFC trenuje… bez rękawic

Teraz natomiast otrzymujemy fragment treningu Jonesa, na którym widać, jak tarczuje on… bez rękawic. Uwagę też przykuwa duża sylwetka “Bonesa”, który wydaje się być już gotowym fizycznie do stoczenia walki w wadze ciężkiej UFC.

Fragment, który zamieszczamy pochodzi z instagrama samego Jonesa:

“W tej chwili jestem dokładnie tam, gdzie chciałem być. Jestem podekscytowany tym, by zobaczyć siebie za kilka miesięcy, kiedy sprawy zaczną nabierać tempa.” – napisał.

Jon Jones ostatnią walkę stoczył 8 lutego 2020 roku, kiedy to w kontrowersyjnych okolicznościach wypunktował decyzją sędziów Dominicka Reyesa. Później “Bones” zwakował pas mistrzowski wagi półciężkiej i zapowiedział podbój dywizji ciężkiej, gdzie mistrzem w UFC jest Francis Ngannou.

Zobacz także:

Roberto Soldić o walce z youtuberem: Nie chciał ryzykować! Nie widzę w nim nic wyjątkowego! Co wy na to?

Roberto Soldić (20-3) w programie The MMA Hour został zapytany o potencjalne starcie w boksie z jeden z najbardziej popularnych youtuberów na świecie. Mowa oczywiście o walce z Jake Paulem. ”RoboCop” o Amerykaninie wypowiada się z szacunkiem, ale zarazem nie widzi w nim nic specjalnego – jeśli chodzi o umiejętności.

Marcin Najman jak Conor McGregor! “Surprise, surprise motherf***er! The king is back!” [WIDEO] Widzieliście?

Marcin Najman wraca do walk! W tej formule “El Testosterona” jeszcze nie widzieliśmy. Tym razem częstochowianin zawalczy na gołe pięści, a jego przeciwnikiem będzie prezes FEN Paweł Jóźwiak. Najman upodobnił się do Conora McGregora i wrzucił do sieci filmik, na którym powtarza znane hasło.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis