MMA PLJon JonesJon Jones chwali Youtubera: Jeśli zrobiłeś 5 milionów na walce z Askrenem, to jest to obłędne

Jon Jones chwali Youtubera: Jeśli zrobiłeś 5 milionów na walce z Askrenem, to jest to obłędne

Foto: Wikimedia Commons

Jedna z największych gwiazd światowego MMA Jon Jones chwali Youtubera Jake’a Paula po jego efektownym zwycięstwie nad Benem Askrenem w walce w formule bokserskiej.

Przypominamy, że w połowie kwietnia Jake Paul w walce wieczoru gali Triller Fight Club znokautował w pierwszej rundzie faworyzowanego przez środowisko sportowe byłego mistrza Bellator MMA i One Championship Bena Askrena.

Ich walka wyglądała tak:

Jon Jones chwali Youtubera: Jeśli zrobiłeś 5 milionów na walce z Askrenem, to jest to obłędne

Po tej wiktorii youtubera, który powiększył swój rekord walk w boksie do 3-0, wyrazy uznania przesłał były mistrz wagi półciężkiej i szykujący się do debiutu w królewskiej dywizji wagowej – Jon Jones.

“Bones”, który ostatnio ma na pieńku z UFC, bowiem próbuje na wszelkie sposoby uzyskać wypłatę życia za potencjalną walkę z Francisem Ngnanou zamieścił na Twitterze wpis z pochwałą Youtubera i jego zarobków. Później wpis ten usunął, ale jak to powszechnie wiadomo – w internecie nic nie ginie:

“Jake Paul, gratulacje z powodu Twojego zwycięstwa przez nokaut nad Benem Askrenem. To było absolutnie piękne. Jeśli serio zrobiłeś 5 milionów za walkę, to jest to obłędne! Cieszę się razem z Tobą. Życzę Ci powodzenia w karierze sportowej” – napisał “Bones” na Twitterze.

Zobacz także:

Handlarz narkotyków podczas zatrzymania podał się za… Conora McGregora!

Do niecodziennej sytuacji doszło na Wyspach Brytyjskich. Mieszkaniec Londynu, podczas zatrzymania przez funkcjonariuszy policji przedstawił się jako… Conor McGregor.

Martin Lewandowski o Parke: Nie podoba mi się to jak rozgrywa, co robi…

Martin Lewandowski został zapytany o następną walkę Normana Parke (28-7-1), gdzie w stawce będzie pas KSW. Wydaje się, że będzie ciężko o następny pojedynek ”Stormina” w największej organizacji w naszym kraju.

KSW: To byłby hit! Tomasz Sarara ma na celowniku rywala!

Tomasz Sarara to nowy nabytek największej organizacji w naszym kraju. O debiucie utytułowanego kick-boxera mówi się od dłuższego czasu. Sarara ma już w tym momencie na celowniku potencjalnego rywala.

Colby Covington następny dla Kamaru Usmana. Mocne słowa pretendenta po UFC 261!

Wygląda na to, że Colby Covington jest następny dla mistrza wagi półśredniej UFC Kamaru Usmana. Nigeryjczyk na minionej gali UFC 261 znokautował w drugiej rundzie Jorge Masvidala i przedłużył swoją serię zwycięstw do 18.