MMA PLJon JonesJon Jones chciał 30 milionów za walkę z Ngannou w UFC? Amerykanin odpowiada!

Jon Jones chciał 30 milionów za walkę z Ngannou w UFC? Amerykanin odpowiada!

W sieci pojawiły się informacje sugerujące, jakoby Jon Jones chciał 30 milionów dolarów za walkę z Francisem Ngannou w oktagonie UFC. Stawką tego pojedynku miałby być pas mistrzowski wagi ciężkiej.

Jon Jones 30 milionów
Foto: Twitter/ Jon Jones

Jones odniósł się do słów prezesa UFC, Dany White, który przekazał opinii publicznej informacje o żądaniach finansowych “Bonesa”.

Jon Jones chciał 30 milionów za walkę z Ngannou w UFC? Amerykanin odpowiada!

Jones do słów szefa UFC odniósł się na Twitterze, dementując pogłoski o tak wygórowanej stawce:

“Nigdy nie rozmawiałem o 30 milionach dolarów z tobą czy z Hunterem. Zasnanawiam się tylko, gdzie usłyszałeś tę kwotę. Czy ktoś w moim imieniu się w tej sprawie wypowiadał?”

Przypominamy, że po zdobyciu pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej przez Francisa Ngannou, który odebrał go z bioder Stipe Miocica, UFC chce doprowadzić teraz do pojedynku Kameruńczyka z byłym mistrzem wagi półciężkiej.

Problemem jednak są oczekiwania finansowe “Bonesa”, który żąda “wypłaty życia” za wejście do oktagonu z Kameruńczykiem.

Zobacz także:

ACA 122: Rafał Haratyk ponownie lepszy od Piotra Strusa

Na gali ACA w Mińsku doszło do rewanżowego pojedynku między Rafałem Haratykiem i Piotrem Strusem. Tym razem walka trwała pełen dystans. Obaj zawodnicy byli naruszeni, ale zwyciężył ponownie Haratyk.

2021 PFL 1 wyniki gali: Anthony Pettis przegrał w walce wieczoru, wygrana Marcina Helda

Za nami gala 2021 PFL 1, na której oglądaliśmy m.in. byłego mistrza wagi piórkowej UFC Anthony’ego Pettisa czy Marcina Helda. Polak miniony występ zaliczy do bardzo udanych, natomiast “Showtime” musiał pogodzić się z porażką z byłym zawodnikiem UFC Clayem Collardem.

PFL 2021 #1: Marcin Held po ciężkiej walce pokonał dwukrotnego mistrza

Marcin Held (27-7) pokonał Natana Schulte (20-4-1) na pierwszej gali nowego sezonu organizacji PFL, która odbyła się w Atlantic City. Wyczyn jest tym bardziej imponujący, gdyż Brazylijczyk jak dotąd nie przegrał w PFL i dwukrotnie zgarniał milion dolarów za sezony w 2018 i 2019 roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis