MMA PLUFCJon Jones chce walki z Tysonem! Zaskakująca propozycja mistrza UFC!

Jon Jones chce walki z Tysonem! Zaskakująca propozycja mistrza UFC!

Mistrz wagi półciężkiej UFC Jon Jones chce walki z legendarnym Mikiem Tysonem! Mimo sporej różnicy wieku, “Bones” wyraził oficjalną gotowość do podjęcia się rywalizacji z leciwym pięściarzem. Zaproponował walkę w dwóch formułach.

Jones chce walki z Tysonem

Temat jest ostatnio na czasie, bowiem Jon Jones jest w konflikcie z UFC i prezesem amerykańskiej organizacji Daną Whitem i prosił o zwolnienie z kontraktu. Mike Tyson natomiast przygotowuje się do powrotu na ring. 53-latek ma stoczyć walkę pokazową. Możliwe, że będą to dwie rywalizacje właśnie z Jonem Jonesem!

Jon Jones chce walki z Tysonem! Zaskakująca propozycja mistrza UFC!

“Bones” ma ostatnio na pieńku z UFC. Amerykanin pozostaje w konflikcie ze swoim pracodawcą, a przyczyną tego konfliktu są jego zarobki. Jones rzekomo nie przyjął propozycji walki z Francisem Ngannou z powodów finansowych. Jego kłótnia z prezesem UFC Daną Whitem skutkowała nawet prośbą o zwolnienie go z kontraktu.

Teraz natomiast Jones opublikował w mediach społecznościowych apel do Mike’a Tysona. Zaproponował on legendarnemu pięściarzowi rywalizację:

“Mike’u Tysonie będę z Tobą boksował w ringu, jeśli obiecasz dać mi później prawdziwą walkę w oktagonie. I ponieważ Cię bardzo szanuję, to obiecuję, że nie złamię ci niczego.”

Zapytacie jaka jest przyczyna takiej właśnie propozycji Jona Jonesa? Mistrz UFC opublikował ją na instagramie. W komentarzach napisał, że przez całe życie pokonywał “no nejmów”, więc czas zmierzyć się z kimś o głośnym nazwisku, by zarobić wielkie pieniądze.

Oczywiście do walki Tysona z Jonesem najpewniej nie dojdzie, ale mamy przy tej okazji pytanie do Was. Czy podoba Wam się taki trolling, jaki zaserwował teraz Jon Jones?

Zobacz także:

Awantura na EFM 3! Co się wydarzyło po brutalnym faulu w walce Piskorza z Grabińskim? [WIDEO]

Na wczorajszej gali EFM 3 miała miejsce awantura. Ta rozpętała się po ogłoszeniu werdyktu w walce Mateusza Piskorza z Marcelem Grabińskim. Teraz znamy więcej szczegółów z tamtego zdarzenia.

Koniec Oskara Piechoty w UFC?

Oskar Piechota znowu przegrywa w oktagonie UFC. Na domiar złego “Imadło” po raz czwarty z rzędu uległ rywalowi przed czasem.

Michał Materla zabrał głos po spektakularnej wygranej na EFM 3. Kolejna walka w KSW?

Michał Materla (28-7) już w pierwszej rundzie walki wieczoru gali EFM 3 poddał Wilhelma Otta (19-18-1). Po pojedynku były mistrz KSW udzielił zaś wywiadu mediom.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis