MMA PLFrancis NgannouJon Jones: Chcę być takich samych rozmiarów co Ngannou, albo nawet jeszcze większy!

Jon Jones: Chcę być takich samych rozmiarów co Ngannou, albo nawet jeszcze większy!

Jon Jones wypowiedział się o swoim debiucie w wadze ciężkiej, w którym najprawdopodobniej od razu zostanie rzucony na głęboką wodę.

Jon Jones
Foto: Twitter/ Jon Jones

“Bones” ma bowiem pojawić się w oktagonie jako zawodnik królewskiej dywizji wagowej w konfrontacji z nowym mistrzem wagi ciężkiej – Francisem Ngannou. Amerykanin ma ambitny plan, by doprowadzić swoją sylwetkę do rozmiarów, którymi dysponuje Kameruńczyk.

Jon Jones o debiucie w wadze ciężkiej: Chcę być takich samych rozmiarów co Ngannou, albo nawet jeszcze większy!

Jones w rozmowie z Fight Hype potwierdził, że pracuje nad swoją tężyzną fizyczną i chce doprowadzić ją do ogromnych rozmiarów:

“Teraz trenujemy. Trenujemy i skupiamy się na tym, by zbudować jak najlepszą formę. Samo zbudowanie mięśni jeszcze bardziej sprzeda tę walkę. Ludzie chcą zobaczyć w oktagonie dwóch tytanów i ja próbuję nim zostać. Chcę wyglądać jak tytan. Chcę być takich samych rozmiarów jak Francis Ngannou, albo nawet jeszcze większy! Mamy jeszcze dużo pracy i miejmy nadzieję, że do tej naszej walki dojdzie. My skupiamy się na treningu, zobaczymy co zrobi UFC.”

Jak zatem aktualnie wygląda Jon Jones jako zawodnik wagi ciężkiej? Sprawdźmy jego media społecznościowe:

Zobacz także:

Kim jest Syntol? Przeciwnik Taxi Złotówy na MMA VIP 2!

Szymon Komandos już w czerwcu zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.”Syntol” wystąpi w walce wieczoru drugiej edycji MMA VIP. Będzie to starcie z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem.

Paweł Jóźwiak zainteresowany Materlą: Jest zawsze u nas mile widziany!

Michał Materla (29-8) po wielu latach współpracy pożegnał się z największą organizacją w naszym kraju. ”Cipao” aktualnie jest związany jedynie z EFM. Bez zaskoczenia wiele federacji będzie zainteresowanych walkami legendy KSW. Mamy już pierwszego chętnego. Mowa o… Fight Exclusive Night!

Walka Szpilka-Różański z nową datą! Będzie to starcie o pas w nowo powstałej wadze!

Jest nowa data! Gala KnockOut Boxing Night 15 odbędzie się ostatecznie dwudziestego drugiego maja. W walce wieczoru zobaczymy powrót Artura Szpilki (24-4, 16 KO). Pięściarz z Wieliczki zmierzy się z niepokonanym Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis