MMA PLJon JonesJon Jones biegł za złodziejem z shotgunem! Było o krok od tragedii [WIDEO]

Jon Jones biegł za złodziejem z shotgunem! Było o krok od tragedii [WIDEO]

Gdy, wydawać by się mogło, że widzieliśmy już wszystko to w sieci pojawia się wideo, gdzie Jon Jones biegł za złodziejem z shotgunem. Wcześniej mężczyzna łasił się na majątek byłego mistrza wagi półciężkiej UFC.

To była noc z soboty na niedzielę. W Stanach Zjednoczonych obchodzono Haloween, ale Jon Jones zamiast cukierkiem, to złodzieja poczęstował shotgunem i zrobił mu lekcję na całe życie.

Jon Jones biegł za złodziejem z shotgunem! Było o krok od tragedii

W sieci pojawił się zapis wideo z sytuacji, w które zakapturzony złodziejaszek próbuje dostać się na posesję Jona Jonesa. Kiedy zaczyna coraz pewnie się czuć, to otwierają się drzwi garażowe, a z nich wybiega rozsierdzony Jon Jones z shutgunem w ręce:

Sytuacja zakończyła się tak, że “Bones” uratował swój dom przed próbą napadu i kradzieży. Po całej akcji wydał także krótkie oświadczenie:

“Skończyło się na tym, że stuknąłem lufą mojego shotguna w okno kierowcy tego złodzieja. Następnym razem, jak będziesz próbował kogoś okraść, to upewnił się, że jesteś wystarczająco szybki, by uciec. Na całe szczęście, jestem na tyle rozsądnym człowiekiem, że nie strzeliłem do uciekającego ode mnie mężczyzny. Do młodych ludzi – wiem, że czasy są ciężkiej, ale wasze życie jest więcej warte niż kilak dóbr materialnych.”

Zobacz także:

Israel Adesanya faworytem walki z Janem Błachowiczem według amerykańskiego bukmachera

Israel Adesanya jest faworytem walki z Janem Błachowiczem według pierwszych kursów amerykańskiego bukmachera. O kursach na ten pojedynek poinformował dziennikarz TSN Aaron Bronsteter.

Conor McGregor wskazał najbardziej niedocenianego zawodnika w UFC. Z nim nigdy nie walczył!

Super gwiazda światowego MMA Conor McGregor wskazał najbardziej niedocenianego zawodnika w UFC. Irlandczyk swojej odpowiedzi na nurtujące pytanie jednego z fanów udzielił w mediach społecznościowych.

Jan Błachowicz o walce z Adesanyą: Odbiłby się od ściany i wrócił z powrotem do wagi średniej

Jan Błachowicz wypowiedział się o walce z Israelem Adesanyą, którą zaanonsował już sam prezes UFC Dana White. Polak, który jest mistrzem wagi półciężkiej jest przekonany o tym, że pokonałby w tym super fightcie czempiona niższej kategorii wagowej.