MMA PLJan BłachowiczJon Jones atakuje Jana Błachowicza: Legendarne Polskie Bajki!

Jon Jones atakuje Jana Błachowicza: Legendarne Polskie Bajki!

Były mistrz wagi półciężkiej UFC, a obecnie zawodnik królewskiej dywizji wagowej, który czeka na swój debiut Jon Jones atakuje Jana Błachowicza! Amerykaninowi nie spodobało się to, że Polak sugeruje, iż ten uciekł przed nim do wyższej dywizji wagowej!

Błachowicz w licznych wywiadach powtarza, że jego zdaniem Jon Jones świadomie uciekł do wagi ciężkiej, bowiem wcześniej – po obserwowaniu jak Błachowicz nokautuje Coreya Andersona – zgodził się na wspólną walkę w oktagonie.

Do tego starcia jednak nigdy nie doszło. Jon Jones przeniósł się do wagi ciężkiej, a Jan Błachowicz został nowym mistrzem dywizji półciężkiej najpierw nokautując Dominika Reyesa, a potem broniąc tytułu w pojedynku z niepokonanym Israelem Adesanyą.

Jon Jones atakuje Jana Błachowicza: Legendarne Polskie Bajki!

“Bones” na Twitterze postanowił zaatakować Polaka, który w kolejnym wywiadzie powtórzył swoje zdanie na jego temat. Oto, co o Polaku napisał Jon Jones:

“Hej Jan, co powiesz budowanie swoich osiągnięć bez wygadywania bzdur o mnie? Wyjdź, wygraj 10 tytułów mistrza świata, a potem pozuj na nieprawdopodobnego wojownika. Rób z siebie kogoś, przed kim uciekłem. Taka propozycja dla Ciebie.”

“Tak się bałem Jana, że poszedłem do dywizji Fracisa i Stipe. Legendarne Polskie Bajki!”

Zobacz także:

Patricio “Pitbull” jest niesamowity. Udusił rywala do nieprzytomności i zawalczy o milion dolarów! [WIDEO[

W walce wieczoru gali Bellator 255 Patricio “Pitbull” Frreirie poddał Emmanuela Sancheza. Przeciwnik nie odklepał i stracił przytomność. Teraz Brazylijczyk w finale Grand Prix wagi piórkowej zmierzy się z AJ-em McKee. Zwycięzca zgarnie aż milion dolarów!

Michał Sobiech vs. Patryk Kaczmarczyk na KSW 60. Kto wciąż pozostanie niepokonany?

Odkrycie roku 2020 w polskim MMA, Patryk Kaczmarczyk (6-0, 1 KO, 2 Sub) zadebiutuje 24 kwietnia w klatce KSW. Rywalem młodego zawodnika z Radomia na KSW 60 będzie inny niepokonany fighter, znany z występu w programie „Tylko Jeden”, Michał Sobiech (4-0, 3 KO). Starcie odbędzie się w limicie kategorii piórkowej.