MMA PLUFCJohnny Walker nie rozpacza po brutalnej porażce w walce wieczoru UFC: Wszystko w porządku, do następnego!

Johnny Walker nie rozpacza po brutalnej porażce w walce wieczoru UFC: Wszystko w porządku, do następnego!

Johnny Walker nie rozpacza i nie zamierza rozpaczać po porażce w walce wieczoru, jakiej doznał na minionej gali UFC Vegas 48 w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego.

Johnny Walker

Brazylijczyk szybko przegrał z Jamahalem Hillem przez nokaut, po którym przez trzy minuty dochodził do siebie.

Johnny Walker nie rozpacza po brutalnej porażce w walce wieczoru UFC: Wszystko w porządku, do następnego!

Walker ze względu na poniesione obrażenia nie był do dyspozycji mediów w dniu sobotniej gali UFC, ale w niedzielę udostępnił w mediach społecznościowych filmik, w którym uspokoił fanów martwiących się jego zdrowiem:

“Wszystko w porządku, do następnego! Dziękuję wszystkim za wsparcie. Kocham Was! To jest sport – raz się wygrywa, raz się przegrywa, ale nigdy się nie poddaje!” – napisał w języku portugalskim Walker.

Wpis Walkera po porażce na UFC w Las Vegas -> TUTAJ.

Johnny Walker aktualnie przegrał dwie walki z rzędu i aż cztery z ostatnich pięciu. Do UFC wszedł jednak z buta. Szybko wygrał trzy walki z rzędu, wszystkie przez nokauty w pierwszej rundzie, ale później przyszedł kryzys, który trwa do teraz.

Zobacz także:

FAME MMA: Jest decyzja! Don Kasjo zostaje pozwany na kwotę milion złotych! Co wy na to?

Kiedy dwa miesiące temu „Don Kasjo” ogłosił, że kończy współpracę z organizacją FAME MMA wiele osób było w ciężkim szoku. Okazuje się, że odejście Kasjusza z FAME wiąże się z dużymi konsekwencjami.

Kossakowski komentuje przegraną z Kapelą i apeluje o rewanż: Melanżowałem cały czas! Widzieliście?

Ziemowit Piast Kossakowski zabrał głos po wczorajszej przegranej na PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Były dziennikarz TVP Info przegrał już w pierwszej odsłonie z Jasiem Kapelą.

Mateusz Gamrot i Czerwony Smok Poznań docenieni! Rozdano Heraklesy 2021

Wczoraj w warszawskim hotelu Marriott odbyła się największa medialna impreza w polskim MMA! Rozdano bowiem Heraklesy 2021! Największymi wygranymi byli Mateusz Gamrot oraz poznański klub czerwony Smok!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis