Joe Rogan przenosi się do Spotify! Zarobi miliony dolarów!

Joe Rogan przenosi się do Spotify! Chodzi o słynny podcast, którego komentator UFC jest autorem. Niedługo będzie on dostępny tylko i wyłącznie w serwisie streamingowym Spotify.

Podcast The Joe Rogan Experience jest jednym z najpopularniejszych kanałów na YouTube. Program komentatora UFC przez lata utrzymuje świetną oglądalność i wciąż przybywa osób, które chcą Rogana słuchać.

Joe Rogan przenosi się do Spotify!

Podcast Joe’a Rogana, w którym omawia on nie tylko świat sportów walki, ale porusza kwestie społeczne przeniesie się do Spotify. Serwis streamingowy ogłosił w poniedziałek podpisanie lukratywnego kontraktu z komentatorem UFC.

W myśl umowy, od 1 września 2020 roku wszystkie odcinki programu The Joe Rogan Experience będą publikowane na Spotify. Na YouTube zostaną jedynie krótkie zajawki, które będą przekierowywać widzów do serwisu Spotify.

Podobno odcinki programu Joe Rogana nadal mają być darmowe. Nie będzie zatem trzeba wykupywać usługi premium w Spotify.

Joe Rogan ze swoim podcastem wystartował w 2009 roku. Przez lata zdobył uznanie nie tylko fanów, ale i krytyków medialnych. Komentator UFC w swoim programie często zmienia się w stand-upera oraz osobę, która porusza kwestie związane ze sportem, nauką, zdrowiem, kulturą czy polityką. Jest jedną z najbardziej opiniotwórczych postaci w Stanach Zjednoczonych.

Umowa między Joe Roganem a Spotify została podpisana na kilka lat. Według nieoficjalnych informacji, komentator UFC za umowę z serwisem streamingowym otrzyma ogromną kwotę. Mówi się o pieniądzach rzędu 100-200 milionów dolarów.

Nie wiadomo jednak jak długo będzie obowiązywała wspomniana umowa.

A czy Wy oglądacie regularnie The Joe Rogan Experience?

Zobacz także:

Ile zarobił Krzysztof Jotko na swojej ostatniej walce?

Pojawiły się oficjalne zarobki po sobotniej gali UFC. Krzysztof Jotko jest w czołówce listy płac!

15 czerwca kolejne znoszenie obostrzeń! Będzie można trenować?

Rząd zapowiedział kolejne znoszenie obostrzeń po pandemii koronawirusa. Sprawdźcie, co nowego nas czeka!