MMA PLUFCJoe Rogan posądzony o rasizm! Broni go Donald Trump: Przestań przepraszać radykalną lewicę

Joe Rogan posądzony o rasizm! Broni go Donald Trump: Przestań przepraszać radykalną lewicę

Joe Rogan, czyli człowiek-instytucja w Ameryce posądzony o rasizm! Komentator UFC i prowadzący jeden z najpopularniejszych podcastów na świecie został zaatakowany przez piosenkarkę Indię Arię. Broni go były prezydent USA, Donald Trump.

Joe Rogan

Chodzi o to, że India Arie udostępniła w swoich mediach społecznościowych kompilację z programu “The Joe Rogan Experience”, w którym Rogan 24 razy użył obraźliwego dla czarnoskórych słowa “nigger”.

Rogan po tej kompilacji wpadł w kłopoty. Na włosku stanęła jego współpraca z serwisem Spotify, a sam komentator musiał publicznie przeprosić za stosowanie tego słowa, choć bronił się tym, że za każdym razem było ono wyciągnięte z kontekstu.

Joe Rogan posądzony o rasizm! Broni go Donald Trump

Ze słowami wsparcia przyszedł do Rogana były prezydent RP Donald Trump.

Jego oświadczenie w tej sprawie opublikowała na Twitterze jego rzeczniczka Liz Harrington:

“Joe Rogan to interesujący i popularny facet, ale musi przestać przepraszać radykalną lewicę za fake newsy. Na ile sposobów musisz powiedzieć, że ci przykro? Joe, po prostu zajmij się tym, co robisz dobrze i nie pozwól, by ludzie widzieli ciebie słabego i przestraszonego. To nie jesteś ty i nigdy taki nie będziesz!”

Zobacz także:

Artur Szpilka o pobycie w więzieniu: Wychodziło po 1000 pompek na kubkach, na taboretach!

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) w rozmowie z portalem Sport.pl opowiedział o swoim pobycie w więzieniu. ”Szpila” robił wszystko, aby pozostać w dobrej formie fizycznej. 

Mamed Khalidov prezentuje formę! Legenda KSW dalej może sprawić niespodziankę! Widzieliście?

Są następne nagrania! Mamed Khalidov (35-8-2) w mediach społecznościowych opublikował fragmenty z treningów. Reprezentant Arrachionu Olsztyn szybko wrócił do treningów po ostatniej bolesnej przegranej z Roberto Soldiciem (20-3).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis