MMA PLUFCJoe Rogan ma COVID-19! Wcześniej przyznał, że jest przeciwnikiem szczepień młodych ludzi

Joe Rogan ma COVID-19! Wcześniej przyznał, że jest przeciwnikiem szczepień młodych ludzi

Popularny komentator i podcaster – Joe Rogan przeszedł COVID-19! 54-latek w przeszłości krytykował pomysły szczepień młodych ludzi przeciwko tej zakaźnej chorobie.

Joe Rogan ma COVID-19

Rogan o zarażeniu się koronawirusem SARS-CoV-2 Rogan opowiedział w swoich mediach społecznościowych. Choroba zmusiła go do przeniesienia jednego z występów, który miał zaplanowany w miejscowości Nashville.

Joe Rogan ma COVID-19! Wcześniej przyznał, że jest przeciwnikiem szczepień młodych ludzi

“Wróciłem w sobotę z trasy i poczułem się bardzo, ale to bardzo zmęczony. Bolała mnie głowa i czułem się wyczerpany. Na wszelki wypadek odizolowałem się od rodziny i poszedłem spać do innej części domu. Całą noc miałem gorączkę i potliwość i już wiedziałem co się dzieje. Wstałem rano, zrobiłem testy i okazało się, że mam COVID. Natychmiast zacząłem przyjmować różne lekarstwa. Brałem wszystko, co było dostępne. Dostałem też kroplówkę witaminową i przyjmowałem ją trzy dni z rzędu.

Teraz – w środę – czuję się już świetnie. Tak naprawdę miałem jeden dzień gorszy. Niedziela była bardzo do bani. Poniedziałek był lepszy, a wtorek już w ogóle był dobry. Teraz czuję się już dobrze. To dobra wiadomość. Zła jest niestety taka, że muszę przenieść mój występ w Nashville na niedzielę 24 października. To nowa data wydarzenia. Przepraszam wszystkich.” – powiedział Rogan.

Joe Rogan w przeszłości krytykował pomysł szczepień przeciwko COVID-19 młodych, zdrowych ludzi. Twierdzi, że młody układ odpornościowy sam jest najlepszą tarczą do walk z wirusami. Inaczej sprawa ma się starszych ludzi. Amerykanin przyznał, że jego rodzice są zaszczepieni i nie kwestionuje skuteczności szczepionki.

Zobacz także:

Zaskoczył! Alan Kwieciński chętnie zmierzy się z… Marcinem Różalskim!

Alan Kwieciński nie przestaje zaskakiwać! Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” skomentował ostatnie słowa Marcina Różalskiego. To nie koniec, bo zawodnik FAME MMA zapewnia, że chętnie zmierzy się z byłym mistrzem KSW.

Poznaliśmy rywalkę Eweliny Woźniak na gali Brave CF 54 w Koninie

Wiadomo już z kim Ewelina Woźniak (5-0) zmierzy się 25 września na gali Brave CF 54 w Koninie. Rywalką Polki będzie Samin Kamal Beik (5-3).

EFM SHOW 2 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w sobotę 11 września w bułgarskiej Sofii odbędzie się gala EFM Show 2. W rozpisce znalazło się kilka interesujących pojedynków.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis