MMA PLKhabib NurmagomedovJoe Rogan i Mike Tyson z ciekawym pomysłem na dalsza przyszłość Nurmagomedova

Joe Rogan i Mike Tyson z ciekawym pomysłem na dalsza przyszłość Nurmagomedova

Foto: Rogan Tyson Khabib
Foto: Rogan Tyson Khabib

W najnowszym odcinku podcastu “Joe Rogan Experience” gospodarz poruszył temat Khabiba Nurmagomedova. Jako gość wystąpił Mike Tyson, legendarna postać światowego boksu.

Przyszłość mistrza UFC w wadze lekkiej nie jest znana. W mediach huczy od różnych opcji walk, wiele zawodników rzuca wyzwania “The Eagle“. Swoimi przemyśleniami i przewidywaniami podzielił się podczas audycji Joe Rogan.

“Jak myślisz? Co teraz będzie robił Khabib?”

– Zapytał były mistrz świata w boksie.

“Niech robi to, co chce. Myślę, że ten facet jest najlepszym zawodnikiem wszechczasów. On jest potworem. “

– Odpowiedział Joe. Później dodał, że chciałby zobaczyć Rosjanina w wadze półśredniej.

“Myślę, że prawdopodobnie stoczy kilka walk w kategorii do 170 lbs, ale w 155 lbs też są dla niego dobre walki. Tony Ferguson to dla niego świetny przeciwnik. Jestem zainteresowany takim starciem. Najbardziej interesuje mnie walka w limicie 170.”

Tyson podekscytował się wypowiedzią Rogana i zadał kolejne pytanie

“Z kim mogłby zawalczyć w półśredniej?”

“Przede wszystkim Tyron Woodley, który jest mistrzem. To byłaby szalona walka. Gdyby powrócił Georges St-Pierre, to także obaj daliby super show. Myślę, że w półśredniej jest wiele możliwości. Teraz Khabib jest gwiazdą, zwłaszcza po tym jak ubił McGregora. Gdy Nurmagomedov powróci, na pewno sprzeda dużo PPV. On jest potworem, to najlepszy grappler jakiego widziałem.”

Khabib “The Eagle” Nurmagomedov jest obecnie niepokonany i ma 27 zwycięstw w zawodowym MMA. Ostatnią walkę stoczył 6 października 2018, gdzie pokonał Conora McGregora. Obecnie Rosjanin czeka na decyzję komisji sportowej stanu Nevada, odnośnie incydentów po walce na UFC 229.