MMA PLUFCJoanne Calderwood straciła przytomność po walce na UFC, została zabrana do szpitala

Joanne Calderwood straciła przytomność po walce na UFC, została zabrana do szpitala

Foto: Twitter UFC
Foto: Twitter UFC

Niepokojące wieści po ostatniej gali UFC. Joanne Calderwood straciła przytomność po walce i została zabrana do szpitala. Tam przechodzi szereg badań i jest pod obserwacją lekarzy.

Calderwood na minionej gali UFC w Las Vegas przegrała przez poddanie w pierwszej rundzie z Jennifer Maią. Szkotka musiała odklepać ciasno zapiętą balachę.

Joanne Calderwood straciła przytomność po walce na UFC, została zabrana do szpitala

Po walce z Maią, Calderwood nie tylko straciła możliwość walki o pas mistrzowski wagi muszej, ale doznała nieoczekiwanej utraty przytomności.

Według informacji narożnika zawodniczki, Calderwood po walce podczas standardowych badań zemdlała, a jej tętno zaczęło spadać. Po tych wydarzeniach została natychmiast przetransportowana do szpitala.

Tam lekarze doprowadzili do stabilnego stanu szkockiej zawodniczki. Obecnie jej tętno jest już ustabilizowane, a sama Calderwood czuje się lepiej.

Nie wiadomo jednak co było przyczyną nagłej utraty przytomności i spadku tętna. Lekarze wykonują teraz u zawodniczki szereg badań, by zdiagnozować przyczynę tego incydentu.

Zobacz także:

I konferencja prasowa przed FAME MMA 7 już dzisiaj o 18:00 na MMA.PL

I konferencja prasowa przed galą FAME MMA 7 już dzisiaj o 18:00 na MMA.PL. Zapraszamy do wspólnego oglądania tego wydarzenia!

Co za forma DJ Decksa! Bije w tarcze jak zawodowiec!

Choć walka nie ogłoszona to Dariusz Działek pozostaje w formie. Możemy to zobaczyć w migawce z jego treningu w Ankosie Poznań. Legenda hip-hopu w Polsce może pochwalić się dobrą szybkością na tarczach.

UFC on ESPN+31: Derek Brunson znokautował Shahbazyana. Pełne wyniki i bonusy po gali!

Przedstawiamy pełne wyniki UFC on ESPN+31, która w sobotę odbyła się w Las Vegas. Przypomnijmy, że w ostatniej chwili posypała się karta i wypadły dwie walki. W main evencie w kategorii średniej mieliśmy sporą niespodziankę. Zapaśnik Derek Brunson (21-7) w trzeciej rundzie znokautował i sprawił pierwszą przegraną w rekordzie Edmena Shahbazyan (11-1).

Najman-Don Kasjo na zasadach bokserskich! Jak typujecie?

Marcin Najman w drugim akcie ma zmierzyć się z Kasjuszem Życińskim. Sami zobaczcie co powiedział częstochowianin o tej walce.