MMA PLMurańskiJoanna Murańska uderza w Nitro: Ludzie płaczą przez zakompleksionego Sritro!

Joanna Murańska uderza w Nitro: Ludzie płaczą przez zakompleksionego Sritro!

Joanna Murańska tak samo jak jej mąż oraz syn, nie chce pozostawić na Nitrozyniaku suchej nitki. Na Instagramie opublikowała wpis wraz ze screenem tweeta, na którym zarzuciła Górskiemu, że demoralizuje polską młodzież.

Joanna Murańska uderza w Nitro: Ludzie płaczą przez zakompleksionego Sritro!
Foto: Joanna Murańska uderza w Nitro: Ludzie płaczą przez zakompleksionego Sritro!

Jacek Murański wrócił na piedestał dymów w świecie polskich freak fightów. “Stary Muran” niebawem zawalczy z Arkadiuszem Tańculą na FAME MMA 15. Zawodnik trenujący w Krakowie zanim wejdzie do starcia z Jackiem, zmierzy się z jego synem Mateuszem w oktagonie na zasadach MMA.

Joanna Murańska o Nitro!

Murański mocno dał się we znaki w ostatnich dwóch odcinkach FAME CAGE. W pierwszym stacjonarnie starł się z dzwoniącym Nitro, w drugim natomiast mocno zagęścił atmosferę w studio, rozmawiając – a raczej krzycząc – przez telefon. Całą sprawę opisaliśmy szczegółowo w poszczególnych artykułach:

Ponadto konflikt pomiędzy Nitrozyniakiem a Murańskimi mocno eskalował. Do tematu wkroczyła też żona Jacka Murańskiego, Joanna Godlewska-Murańska.

Ilu ludzi płakało i płacze przez ZNIEWIEŚCIAŁEGO tego ZAKOMPLEKSIONEGO SRITRO, który DEMORALIZUJE POLSKĄ MŁODZIEŻ-KWIAT NASZEJ PRZYSZŁOSCI,JAWNIE PLUJE i POGARDZA POLSKĄ to ma być wasz autorytet !! NIE MA NA TO ZGODY!

My mówimy w imieniu tych skrzywdzonych osób, które same już nie mają siły się bronić!!

– czytamy na Insta Stories. Pełny obrazek prezentujemy poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis