MMA PLArchiwumFAME MMAJoanna Murańska staje w obronie męża: Pasut niegodny nazywać się Polakiem! 

Joanna Murańska staje w obronie męża: Pasut niegodny nazywać się Polakiem! 

Joanna Godlewska-Murańska po ostatnim programie postanowiła zareagować w mediach społecznościowych. Robert Pasut wraz z ”Daro Lwem” i ”Martirenti” wziął udział w programie ”cage” na kanale FAME MMA. W pewnym momencie na linii pojawił się również Jacek ”Muran” Murański.

Murańska

Oto co powiedział Pasut podczas programu:

Uważam, że bardzo dużo złych rzeczy robi dla tych idei prawicowych. Ja uważam, że on może być równie dobrze koniem trojańskim lewicy. Nic tak nie odstrasza mi się wydaje dzieciaków od idei tych patriotycznych, jak Jacek Murański na dzisiaj (…) Myślę, że to jest starszy chłop, co wyczuł bardzo dużą szansę we freak fightach i wyczuł, że dymienie, dymienie i skandale. Myślę, że podkręca

”Muran” kompletnie nie zgadzał się z tą opinią. Przypomnijmy, że do ich walki dojdzie już na gali FAME MMA 16, która piątego listopada odbędzie się w Gliwicach.

Joanna Murańska-Godlewska zabiera głos!

Mogliśmy się tego spodziewać! Joanna Murańska w mediach społecznościowych postanowiła skomentować całą sprawę – oczywiście stając w obronie męża.

Pasut, pasut, pasut przechodzony, zdezelowany ”influenser”, którego rak Tańcula pogrzebał mentalnie obraźliwymi wyzwiskami, za które powinny pójść dotkliwe konsekwencje. Jednak ten nieudacznik życiowy z tsunami emocjonalnym kryjący się za dennym kabarecikiem w akcie desperacji i strachu przed Tańculą i Reporterem, postanowił zaatakować werbalnie i zanegować głęboki patriotyzm i wartości religijne mojego męża Jacka (który walczył w Solidarności za wolną i suwerenną POLSKĘ), nazywając go lewakiem, nieudolnie siejąc spustoszenie wśród młodzieży, która pokochała Jacka właśnie za uzmysłowienie trzech wartości ponadczasowych: BÓG HONOR OJCZYZNA! A czego Ty możesz nauczyć swoich rodaków oprócz instrukcji obsługi substancji uzależniających demolujących ciało, umysł i środki finansowe (jak w twoim przypadku). Niech żyje wolna Polska bez takich wichrzycieli i podjudzaczy jak Pasut, niegodny nazywać się Polakiem. Bóg Honor Ojczyzna

Zobacz także:

Islam Makhachev powitany jak król w Machaczkale po zdobyciu pasa na UFC 280! Widzieliście?

Nowy mistrz wagi lekkiej UFC Islam Makhachev został powitany jak król w miejscowości Machaczkała w Dagestanie w Rosji, gdzie wrócił z gali UFC 280. Rosjanin zaprezentował się fanom jako nowy czempion dywizji do 70 kilogramów.

Roy Jones Jr. stoczy kolejną walkę! Pięściarska legenda zmierzy się z… kulturystą! Co wy na to?

Jak widać legendarny Roy Jones Jr. (66-9, 47 KO) nie powiedział ostatniego słowa! 53-latek w walce pokazowej zmierzy się z… kulturystą!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis