Joanna Jędrzejczyk współtworzyła i reklamuje kolekcję z okazji 90. urodzin Myszki Miki [WIDEO]

Foto: Wirtualne Media
Foto: Wirtualne Media

Joanna Jędrzejczyk (15-2) przygotowuje się właśnie do swojej kolejnej walki. 8 grudnia w pojedynku o pas kategorii muszej zmierzy się ona z Valentiną Shevchenko (15-3). Walka ta będzie co-main eventem gali UFC 231 w Toronto.

Niedawno Polka odwiedziła też paryski Disneyland. Odbyło się to w ramach kampanii promocyjnych polskiej marki odzieżowej House. Z okazji 90. urodzin Myszki Miki została stworzona specjalna kolekcja ubrań, butów,torebek i innych akcesoriów. We współtworzeniu kolekcji brała również udział Joanna Jędrzejczyk.

Kolekcja dostępna na stronie internetowej w wersji dla kobiet i dla mężczyzn. Dostępna jest również w sklepach stacjonarnych.

Pojawił się także spot z udziałem zawodniczki promujący tę kolekcję.

View this post on Instagram

💥NEWS💥 🇵🇱. To już!❤️ 90. urodziny Myszki Miki, a z tej wspanialej okazji @house_brand przygotował dla was naprawdę superkolekcję.🔥 Jestem mega podekscytowana, iż mogłam wziąć udział w tym projekcie i jestem jego częścią.😍 Dawajcie znać jak Wam się podoba moja kolaboracja z @house_brand #Mickey90 ⁉️ 🇺🇸. It’s Mickey Mouse’s 90th birthday!❤️ That’s why @house_brand has prepared a wonderful collection for you.🔥 I’m super excited to be a part of this project.😍 Let me know how do you like this collaboration, clothing collection, accessories etc⁉️ Joanna Jedrzejczyk x @house_brand #Mickey90 🙋🏻‍♀️ 👸🏻#joannajedrzejczyk #joannajedrzejczykXhouse #housebrand #clothingcollection #newproject #disneylandparis

A post shared by Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk) on

Obecnie Polka wróciła już do American Top Team na Florydzie. W przygotowaniach pomaga jej m.in dwukrotna mistrzyni olimpijska w judo Kayla Harrison (2-0).