MMA PLCiekawostkiJoanna Jędrzejczyk wspiera chorą na raka dziewczynkę. Piękny gest byłej mistrzyni UFC!

Joanna Jędrzejczyk wspiera chorą na raka dziewczynkę. Piękny gest byłej mistrzyni UFC!

Foto: Instagram/ Joanna Jędrzejczyk
Foto: Instagram/ Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk wspiera chorą na raka dziewczynkę. W swoich mediach społecznościowych zamieściła filmik, na którym tańczy razem z dziewczynką, która jest w trakcie walki ze śmiertelną chorobą. Wideo łamie serce.

Była mistrzyni UFC po raz kolejny wykazała się pięknym gestem poza oktagonem. Jędrzejczyk – kiedy tylko nadarzy się ku temu okazja – wspiera osoby, których los nie potraktował pobłażliwie.

Joanna Jędrzejczyk wspiera chorą na raka dziewczynkę

Polka opublikowała na Instagramie filmik, na którym tańczy razem z młodą dziewczynką Basią Zgódką do znanego przeboju Jasona Derulo “Savage Love”. Film ma związek z akcją wspierającą dziewczynkę, która walczy z chorobą nowotworową.

Jędrzejczyk podpisała film motywacyjną sentencją: “Nikt nas nie może złamać. Walcz do końca!”

Zobacz także:

Dramatyczna kontuzja w MMA! Zawodnik prawie stracił oko po nielegalnym kolanie

Dramatyczna kontuzja w MMA! Jeden z zawodników biorących udział w gali LFA 84, która odbyła się 11 lipca prawie stracił oko po nielegalnym ciosie kolanem.

Sześciolatek nagrodzony pasem WBC! Uratował siostrę przed agresywnym psem!

Słynny sześciolatek Bridger Walker został nagrodzony pasem WBC! O sprawie z jego udziałem pisaliśmy w zeszłym tygodniu. Chłopiec uratował swoją siostrę przed agresywnym psem, ale przy tym został brutalnie pogryziony.