MMA PLJoanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk typuje walkę Covington vs Masvidal. Miała do czynienia z jednym i drugim, na kogo postawiła?

Joanna Jędrzejczyk typuje walkę Covington vs Masvidal. Miała do czynienia z jednym i drugim, na kogo postawiła?

Była mistrzyni wagi słomkowej UFC i jedna z najbardziej rozpoznawalnych zawodniczek w historii mieszanych sztuk walki Joanna Jędrzejczyk typuje walkę Colby Covington vs Jorge Masvidal. Polka przez długi czas trenowała z obydwoma zawodnikami na jednej sali.

Joanna Jędrzejczyk

Do pojedynku między Covingtonem a Masvidalem dojdzie 5 marca na gali UFC 272. Pojedynek ten może wyłonić przyszłego pretendenta do mistrzostwa wagi półśredniej, choć obaj już mają za sobą porażki z aktualnym czempionem tej kategorii wagowej – Kamaru Usmanem.

Joanna Jędrzejczyk typuje walkę Covington vs Masvidal

Jędrzejczyk w rozmowie z The Schmo przedstawiła swój typ na tę konfrontację. Na kogo postawiła Polka?

“Pieprzyć Colby’ego. Ale trzeba przyznać, że to wielka walka. Prawdopodobnie będzie jedną z największych w roku 20222. Jorge Masvidal ma za plecami całe American Top Team, ale Colby to kawał zawodnika. Pamiętam, jak obaj trenowali w tym samym klubie. Ćwiczyli półtorej godziny razem, a potem robili sobie dodatkowy trening. Są bardzo oddani, utalentowani. Jednak czuję, że Jorge Masvidal zaskoczy, tak jak to zrobił chociażby w walce s Benem Askrenem czy Darrenem Tillem.”

Zobacz także:

Daniel Omielańczuk o mistrzu wagi ciężkiej KSW: Przed moimi chorobami byłem pewny, że poradziłbym sobie z nim

Daniel Omielańczuk to były zawodnik UFC i były pretendent do pasa wagi ciężkiej ACA. Polak ma przed sobą ostatnią walkę w kontrakcie z ACA i po niej zdecyduje o swojej sportowej przyszłości.

PRIME SHOW MMA: Podsumowanie gali. Oświadczenie w sprawie walki Soroko vs Stifler

Gala PRIME: Zadyma już za nami! Ostatecznie kibice zgromadzeni w Atlas Arenie i przed telewizorami mogli podziwiać 12 walk.

Eder de Souza vs. Marcin Wójcik 2 na gali FEN 39

Marcin Wójcik (14-8, 7 KO, 3 SUB) podejmie Edera de Souzę (19-8, 7 KO, 4 SUB) podczas gali FEN 39: LOTOS Fight Night, która odbędzie się 12 marca w Ząbkach. Będzie to pierwsza obrona tytułu mistrzowskiego Brazylijczyka i rewanż za pojedynek podczas FEN 36.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis