MMA PLArchiwumJoanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk stoczy pożegnalną walkę w KSW? Martin Lewandowski zabiera głos!

Joanna Jędrzejczyk stoczy pożegnalną walkę w KSW? Martin Lewandowski zabiera głos!

Joanna Jędrzejczyk (16-5) po ostatnim nieudanym rewanżu zapowiedziała koniec kariery. Polka zostanie skuszona i stoczy pożegnalny pojedynek w największej organizacji w naszym kraju? Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW zabrał głos.

Jędrzejczyk

35-latka ostatni pojedynek stoczyła w czerwcu poprzedniego roku. Był to tak zwany co-main event na gali UFC 275 w Singapurze. Jędrzejczyk stanęła przed szansą rewanżu z Weili Zhang. Przypomnijmy, że ich pierwsze starcie było wyrównane i dostarczyło mnóstwo emocji. Wielu kibiców uznało starcie Jędrzejczyk-Zhang za najlepszy pojedynek kobiet w historii.

W rewanżu widzieliśmy już inną historię. Chinka w drugiej rundzie (bacfistem) znokautowała naszą reprezentantkę. Jędrzejczyk tuż po walce ogłosiła zakończenie kariery.

Lewandowski zabrał głos!

Na twitterze Patryka Prokulskiego (dziennikarz TVP Sport) pojawił się fragment rozmowy z Martinem Lewandowskim. Jeden z właścicieli KSW odpowiedział na dużo pytań. Był temat potencjalnej pożegnalnej walki Joanny Jędrzejczyk w UFC.

Zobaczcie co odpowiedział jeden z właścicieli KSW:

Patryk Prokulski: Mamy pomysł by skusić Joannę Jędrzejczyk na potencjalnie pożegnalną walkę w KSW. Temat jest w toku?

Martin Lewandowski: Tak.

Zobacz także:

Khabib Nurmagomedov zdecydował! Legenda UFC odchodzi definitywnie z branży MMA! Widzieliście?

Jest decyzja jednego z najlepszych zawodników wszech czasów w mieszanych sztukach walki. Niepokonany Khabib Nurmagomedov (29-0) zdecydował, że odchodzi definitywnie z branży MMA. Nie mówimy tutaj tylko o startach, a o udziale w organizacjach MMA, trenowaniu itp.

Gleba, Halych i Gruchała rugają Piotra Szeligę po ostatniej wypowiedzi: Bajkopisarz! Co wy na to?

Piotr Szeliga ma za sobą pierwszą konferencję przed galą FAME MMA 17, która trzeciego lutego odbędzie się w Krakowie. ”Szeli” na zasadach K-1 podejmie kolejne bardzo duże wyzwanie, bowiem zmierzy się z byłym mistrzem KSW – Marcinem ”Polish Zombie” Wrzoskiem. Na ostatnie wypowiedzi Szeligi szybko zareagowano.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis