MMA PLJoanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk przed rewanżem z Weili Zhang na UFC 275: Ona nie jest już tą samą zawodniczką co wtedy

Joanna Jędrzejczyk przed rewanżem z Weili Zhang na UFC 275: Ona nie jest już tą samą zawodniczką co wtedy

Była mistrzyni wagi słomkowej i jedna z najpopularniejszych zawodniczek mieszanych sztuk walki w historii – Joanna Jędrzejczyk przed rewanżem z Weili Zhang, do którego dojdzie 11 czerwca na gali UFC 275 w Singapurze jest przekonana, że Chinka nie jest już tą samą zawodniczką, z którą walczyła 7 marca 2020 roku.

Joanna Jędrzejczyk

To wtedy bowiem Zhang i Jędrzejczyk dały jedną z najlepszych – a wg opinii wielu najlepszą! – walk w historii kobiecego MMA. Po pięciorundowej batalii lepsza okazała się Zhang. Teraz natomiast przyszedł czas na rewanż.

Polka i Chinka wejdą do oktagonu UFC już w najbliższą sobotę w Singapurze. Starcie to nie ma wyraźnej faworytki.

Joanna Jędrzejczyk przed rewanżem z Weili Zhang na UFC 275

Jędrzejczyk powróci do oktagonu po ponad dwuletniej przerwie i od razu będzie to rewanż z Zhang. Polka w rozmowie z MMAjunkie.com przyznaje, że wierzy iż Chinka nie jest już tą samą zawodniczką, z którą mierzyła się w 2020 roku.

Od tamtego czasu bowiem Zhang dwukrotnie uległa Rose Namajunas.:

“Uważam, że po naszej pierwszej walce Weili nie jest już taką samą zawodniczką. Oczywiście przegrałam tamtą walkę, ale ona dzisiaj nie jest już taka sama. Zdaję sobie sprawę, że nadal jest jedną z najniebezpieczniejszych w dywizji i że to będzie piekielnie mocna walka, ale Weili to nie jest już ta sama zawodniczka.

Muszę wcisnąć pedał gazu i być szybsza, gwałtowniejsza i sprytniejsza od pierwszych sekund walki. Nie będzie czasu do stracenia, więc od początku trzeba będzie narzucić swoją presję.”

Zobacz także:

Murański mocno o przegranej Zadory: Straszny wstyd, osoba o paskudnych właściwościach! [WIDEO] Widzieliście?

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował ostatni pojedynek Dominika Zadory. ”Muran” stwierdził, że jest to straszny wstyd. Przypomnijmy, że spina/konflikt na linii Murańscy-Zadora już trwa naprawdę długo. W pewnym momencie Arkadiusz Tańcula w rozmowie z mediami twierdził, że zna plan Mateusza Murańskiego, który miałby na koniec kontraktu chcieć walki z wspomnianym Zadorą w formule MMA.

Szalony Reporter o Załęckim: Wychodził w obstawie policji, to podobno jest prawilne!

Szalony Reporter w mocnych słowach skomentował całe zamieszanie przy gali High League 3, która w sobotę odbyła się w Ergo Arenie. Postanowił dodatkowo wypowiedzieć się o Denisie Załęckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis