MMA PLCiekawostkiJoanna Jędrzejczyk porozmawia z Peją! Relacja z wydarzenia już dzisiaj!

Joanna Jędrzejczyk porozmawia z Peją! Relacja z wydarzenia już dzisiaj!

Joanna Jędrzejczyk porozmawia z Peją! Była mistrzyni wagi słomkowej UFC i jedna z najważniejszych postaci w historii kobiecego MMA będzie dzisiaj gościła u legendarnego polskiego rapera.

Peja, który w przeszłości trenował judo będzie z Joanną Jędrzejczyk rozmawiał między innymi o sportach walki. Ale nie zabraknie także innych tematów.

Joanna Jędrzejczyk porozmawia z Peją

Jak czytamy w zapowiedzi wydarzenia w mediach społecznościowych, Peja będzie gościł byłą mistrzynię UFC już dzisiaj o godz. 21:00. Relacja z tego wydarzenia będzie udostępniona na żywo w mediach społecznościowych rapera z Poznania.

“Zgodnie z zapowiedzią jutrzejszy live będzie z dziewczyną o … atomowym jebnięciu Łapiemy się z Joanna Jedrzejczyk w środę punktualnie o 21:00 na www.instagram.com/pejaslumsattack. Sam rozgrzewkowo wejdę trochę wcześniej w celu sprawdzenia łączy:) net opłacony, trap phone naładowany. Czekacie? #live_stream #rozmowa #online #nokia #kalkulator #bez_piec_gie #joannajedrzejczyk #rychu_peja #patrickbateman

Zgodnie z zapowiedzią jutrzejszy live będzie z dziewczyną o … atomowym jebnięciu🖤 Łapiemy się z Joanna Jedrzejczyk w…

Opublikowany przez Peję Slumsa Attacka Wtorek, 21 kwietnia 2020

Rozmowa dwóch legend

Rozmowa Rycha Pei i Joanny Jędrzejczyk będzie rozmową dwóch legend ze swojego świata. Peja jest bowiem żywą legendą polskiej sceny rapowej, która od początku XXI wieku nie traci popularności, a każdy kolejny krążek poznaniaka jest szeroko komentowany przez środowisko. Peja przez lata jest uznawany za jednego z najlepszych raperów w Polsce.

Co ciekawe, sam miał niedawno propozycję występu w walce w formule MMA. O tajemniczej ofercie organizacji FAME MMA wartej milion złotych, Peja opowiedział w rozmowie z Andrzejem Kostyrą:

Joanna Jędrzejczyk (16-3) to żywa legenda mieszanych sztuk walki. Była mistrzyni wagi słomkowej UFC jest uznawana za jedną z najlepszych kobiet w historii tego sportu. W przeszłości dzierżyła pas mistrzowski największej organizacji MMA na świecie, o który walczyła ponownie w swojej ostatniej walce. 7 marca po fenomenalnej walce przegrała jednak decyzją sędziów z aktualną mistrzynią Weili Zhang.

Od czasu tego pojedynku, który jest uznawany za jeden z najlepszych w historii kobiecego MMA głośno mówi się o rewanżu Polki z Chinką.