MMA PLArchiwumJoanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk po ostatniej walce Mateusza Gamrota. Piękne słowa byłej mistrzyni UFC!

Joanna Jędrzejczyk po ostatniej walce Mateusza Gamrota. Piękne słowa byłej mistrzyni UFC!

Joanna Jędrzejczyk to była mistrzyni wagi słomkowej UFC oraz jedna z najlepszych kobiet walczących kiedykolwiek w formule mieszanych sztuk walki. Po ostatniej walce swojego rodaka – Mateusza Gamrota napisała piękne słowa w jego kierunku.

Joanna Jędrzejczyk po ostatniej walce Mateusza Gamrota

Przypominamy, że “Gamer” w miniony weekend znokautował Rafaela Fizieva w drugiej rundzie. Zwycięstwo Polaka polegało jednak na kontuzji, której nabawił się jego rywal. Fiziev bowiem doznał kontuzji kolana, która wyeliminowała go całkowicie z kontynuowania pojedynku z Polakiem.

Joanna Jędrzejczyk po ostatniej walce Mateusza Gamrota. Piękne słowa byłej mistrzyni UFC!

Mateusz Gamrot wygraną nad Fizievem odniósł szóstą wiktorię w siedmiu ostatnich walkach w oktagonie UFC i ponownie zbliżył się do ścisłej czołówki wagi lekkiej.

Polak ma już na swoim rozkładzie takich zawodników jak Jalin Turner, Arman Tsarukyan, Diego Fereira czy Jeremy Stephens.

Zdaniem Joanny Jędrzejczyk, która w przeszłości przez długi czas dzierżyła tytuł mistrzowski UFC, Mateusz Gamrot przybliża się do walki o tytuł mistrzowski:

“kolejne zwycięstwo @mateusz_gamrot w UFC!🔥 zdecydowanie Mateusz planowal zwyciężyć walkę w innym stylu ale przygotowywał się do walki z RF z każdej strony (siły, szybkości, taktyki, kondycji ale i również obrony, która okazała się bardzo skuteczna) Cieszmy się! Mateusz awansuje w rankingach i przybliża się do walki o tytuł mistrzowski🏆
#winiswin #winner #ufc #mateuszgamrot” – napisała na Instagramie.

A według Was Mateusz Gamrot dojdzie kiedyś do walki o pas mistrzowski wagi lekkiej UFC? Jeśli tak, to z kim w przyszłości zmierzy się w walce o największe trofeum na świecie w mieszanych sztukach walki?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis