MMA PLJoanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk odpowiada na słowa prezydenta UFC: Walka o pas, albo w ogóle się nie odbędzie!

Joanna Jędrzejczyk odpowiada na słowa prezydenta UFC: Walka o pas, albo w ogóle się nie odbędzie!

Foto: MMAFighting

Joanna Jędrzejczyk (16-4) już w przyszłym roku zamierza wrócić do klatki. Polka odpowiedziała na ostatnie słowa prezydenta UFC!

Już dziś Asia będzie nie pierwszy raz oglądać i kibicować dla naszego reprezentanta Jana Błachowicza (26-8). Polka wspiera ”Cieszyńskiego Księcia”, który może powtórzyć jej wyczyn. Mowa o sięgnięciu po złoto w największej organizacji na świecie.

Asia przed walką w pięknych słowach wypowiadała się o Janku, który przebył ciężką drogę, aby być w tym miejscu.

Janek zasłużył na to jak nikt inny i nie mówię tu tylko o polskich zawodnikach, bo Janek jest jednym z tych fighterów, którzy podjęli ryzyko. Przechodząc z KSW, gdzie miał bardzo dobrze – przeszedł do UFC, pochylił czoła i wspiął się tak naprawdę na sam szczyt. To jest właśnie przykład zawodnika, który przeszedł drogę z niczego do czegoś ciężką pracą. Pomimo iż miał ciężkie boje, przeprawy, zmieniał team, były przegrane walki. On się nie poddał i ma tą mentalność mistrza od bardzo wielu lat.

Joanna Jędrzejczyk odpowiada na słowa Dany!

Dana White zdradził ostatnio, że Joanna Jędrzejczyk (16-4) będzie musiała stoczyć jedną walkę, aby dostać ponowną szansę mistrzowską. Prezydent UFC powiedział to w rozmowie z Polsatem Sport.

Rose będzie na pewno kolejną pretendentką do walki z Weili o pas wagi słomkowej, ale wiem, że dużo osób chce ponownie zobaczyć walkę Jędrzejczyk z Zhang. Zawsze będziemy mieć ten potencjalny rewanż z tyłu głowy. Prawdopodobnie Joanna będzie musiała stoczyć jeden pojedynek z inną rywalką, a potem dojdzie do ponownego spotkania z Chinką

Na odpowiedź Jędrzejczyk nie musieliśmy długo czekać! Była mistrzyni pojawiła się we wczorajszym studiu gali Babilon MMA 16 w Legionowie. Polka zapewnia, że inaczej się umawiali z Prezydentem UFC. Joanna ponadto deklaruje, że dostanie walkę o pas, albo nie zawalczy w ogóle.

Dana tak powiedział? Biznesowo dogadywaliśmy się na co innego zaraz po walce, także ja tego nie słyszałam. Jestem zaskoczona. Wykonam telefon do Dany za chwilę. Jesteśmy umówieni na coś innego. Także zdecydowanie moja kolejna walka będzie walką o pas albo taka walka w ogóle się nie odbędzie.

Joanna Jędrzejczyk (16-4) ostatni pojedynek stoczyła na początku marca tego roku. Asia w Las Vegas stanęła przed szansą odzyskania tytułu wagi słomkowej. Jędrzejczyk dała jedną z najbardziej emocjonujących wojen w żeńskim MMA – jak nie najlepszą. Joanna po 5-rundach przegrała niejednogłośną decyzją sędziów z Weili Zhang, dla której była to pierwsza udana obrona.

Zobacz także:

Ujawniono zarobki w FAME MMA! Zaskoczeni?

to jest zawsze ciekawy temat. To jest bardzo duże honorarium. Sami zobaczcie

Analiza walki Błachowicz-Reyes! Odliczacie?

To już dziś! Wielki moment w polskim MMA. Zobaczcie analizę pojedynku mistrzowskiego naszego reprezentanta