MMA PLJoanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk o dwuletniej przerwie od startów w UFC: Moje życie to nie tylko walki, mam co robić

Joanna Jędrzejczyk o dwuletniej przerwie od startów w UFC: Moje życie to nie tylko walki, mam co robić

7 marca minęły dwa lata od ostatniej walki, jaką Joanna Jędrzejczyk stoczyła w oktagonie UFC. Polka przegrała wówczas starcie z Chinką Weili Zhang. Pojedynek ten zakończył się decyzją sędziów, ale przez wielu określany jest za najlepszy w historii kobiecego MMA.

Joanna Jędrzejczyk

Fani jednak domagają się powrotu legendarnej zawodniczki do oktagonu. Polka o swojej sytuacji opowiedziała podczas gali Eagle FC 46 w Miami, gdzie gościła.

Joanna Jędrzejczyk o dwuletniej przerwie od startów w UFC

Jędrzejczyk nie ukrywa, że w swoim życiu ma wystarczająco dużo zajęć, by się nie nudzić:

“Moje życie to nie tylko walki. Ludzie, którzy znają mnie od lat wiedzą, że mam dużo pasji, hobby i innych prac. Dużo pracowałam od zawsze, od czasów małej dziewczynki. Byłam wiecznie zajęta. Teraz prowadzę moje firmy, projektu i fundację. Jeśli nie widzieliście mnie przez 24 miesiące w walce, to nie znaczy, że nic nie robiłam. Jestem bardzo zajęta, a większość rzeczy robię w moim kraju, w Polsce.”

Jednocześnie Jędrzejczyk zapewniła fanów, że teraz uporządkowała swoje życie służbowo-prywatne i z czystą głową przygotowuje się do kolejnych pojedynków:

“Naprawdę poświęciłam czas dla siebie jako kobiety, kobiety biznesu i jestem z tego zadowolona. Teraz oczyściłam głowę, mam silne serce i jestem gotowa do walki!”

Zobacz także:

Kossakowski o Nitro: Trafię na niego we Wrocławiu to pluje mu na mordę i wrzucam filmik do sieci! Widzieliście?

Ziemowit Piast Kossakowski ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Sergiuszu Górskim. Były dziennikarz TVP Info zapowiedział, że opluje ”Nitro” i wszystko opublikuje w sieci.

Romanowski ostro o walce z Pietrzakiem: Mam nadzieję, że nie będzie chciał cały czas wąchać mi jaj! Co wy na to?

Bardzo możliwe, że na gali KSW 68 poznamy nowego pretendenta w kategorii półśredniej. Zmotywowany perspektywą rewanżu z chorwackim “Robocopem”, Michał Pietrzak stanie do konfrontacji z mocno bijącym Berserkerem ze Szczecina, Tomaszem Romanowskim.

Jóźwiak komentuje słowa Michalskiego: Pokazał jaki poziom intelektualny sobą reprezentuje, żenada!

Paweł Jóźwiak miał już szansę zobaczyć odpowiedź Michała Michalskiego. Prezes Fight Exclusive Night na pewno nie był z niej zadowolony. Przypomnijmy, że Michalski w FEN stoczył pięć pojedynków, a teraz bije się w KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis