Joanna Jędrzejczyk: Mateusz Gamrot to materiał na mistrza UFC!

Najbliższa pretendentka do mistrzostwa wagi muszej – Joanna Jędrzejczyk (15-2) w rozmowie z Przeglądem Sportowym oceniła postawę niepokonanego mistrza KSW Mateusza Gamrota (15-0, 1 N/C), który na gali w Gliwicach pewnie wypunktował Klebera Koike Erbsta (24-5-1) zostając pierwszym w historii federacji Konfrontacji Sztuk Walki podwójnym mistrzem.

“Gamer” dzierży teraz dwa pasy KSW: wagi lekkiej i piórkowej, ale zdaniem Joanny Jędrzejczyk, która przygotowuje się do sobotniego starcia z Valentiną Shevchenko (15-3) na UFC 231 w Toronto, Gamrot to materiał na mistrza amerykańskiego giganta:

“Mateusz rozstrzygnął ją pięknie. Koike naprawdę jest zawodnikiem bardzo wysokiej klasy. Następnym krokiem Mateusza powinno być UFC. Nie skreślam KSW, dużo do powiedzenia będą mieli menedżerowie… Ale ten dzieciak powinien pokazać wszystkim, jaki jest wspaniały. Powinniśmy go w tym wesprzeć i pozwolić mu to zrobić. Powinniśmy pokazać światu, jakich mamy wspaniałych zawodników! Mateusz to materiał na przyszłego mistrza UFC.”

Cała rozmowa Przemysława Osiaka z Przeglądu Sportowego z Joanną Jędrzejczyk przed UFC 231 w Toronto do przeczytania TUTAJ.

Śmiałe plany Mateusza Gamrota! „W tym momencie przychodzi mi na myśl walka z Khabibem”