MMA PLUFCJoanna Jędrzejczyk kończy obóz przygotowawczy przed UFC 248. Walka o pas już za tydzień!

Joanna Jędrzejczyk kończy obóz przygotowawczy przed UFC 248. Walka o pas już za tydzień!

Foto: Joanna Jędrzejczyk

Już w kolejny weekend Joanna Jędrzejczyk (16-3) stanie przed szansą na odzyskanie tytułu mistrzowskiego w kategorii słomkowej UFC. Polska zawodniczka zakończyła obóz przygotowawczy przed bardzo ważną walką.

W co-main evencie gali UFC 248 w Las Vegas Jędrzejczyk zmierzy się z obecną czempionką dywizji do 115 funtów Weili Zhang (20-1).  Polka zapewnia, że na tydzień przed walką czuje się znakomicie. Zbijanie wagi również przebiega zgodnie z planem.

“I znowu to zrobiłam💥 Zrobiłam to co umiem najlepiej i jestem z siebie dumna🙏🏼Czuję się silna ostra i gotowa. 👊🏼 Waga się zgadza i nie mogę się doczekać kiedy wejdę do oktagonu w przyszłym tygodniu. ✊🏼 Jeszcze tydzień, aby spełnić moje wielkie marzenie.💫🏆 Nic do stracenia, zaś wszystko do wygrania. 🌟 And new – po raz drugi‼️ To będzie moja 14. walka z czego 10. o pas🔝 To moje dziedzictwo!💥”

And I did it again💥 I did my best and I’m very proud of myself🙏🏼 Feeling so strong, sharp and ready.👊🏼 Weight is on…

Opublikowany przez Joannę Jedrzejczyk Sobota, 29 lutego 2020

Polka podziękowała również członkom swojego sztabu za pomoc w przygotowaniach. W sieci zamieściła wspólne zdjęcie ze swoją ekipą.

“🇵🇱. Oficjalnie camp zakończony!😃 Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna.🙏🏼 Nie mogłam wymarzyć sobie lepszego teamu tutaj na miejscu w ATT i wszystkich, którzy wspierają mnie duchowo.✊🏼❤️ Został już tydzień do walki.💥 Dzisiaj odbyłam ostatni mocny trening, a już jutro uciekam do NY, aby w poniedziałek odbyć tour medialne przed nadchodząca galą.🛩🗽 W Vegas ląduję w poniedziałek w nocy.😉 Buziaki!💋 Dobrego weekendu👍🏼”

🇵🇱. Oficjalnie camp zakończony!😃 Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna.🙏🏼 Nie mogłam wymarzyć sobie lepszego teamu…

Opublikowany przez Joannę Jedrzejczyk Sobota, 29 lutego 2020

Teraz Joannę Jędrzejczyk czeka już tylko fight week i obowiązki medialne przed galą. A w sobotę w Las Vegas (w Polsce noc z soboty na niedzielę) Polka zmierzy się Chinką i stanie przed szansą na odzyskanie pasa mistrzowskiego, który straciła w 2017 roku.