MMA PLJoanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk idzie do TVP! Wiemy w jakim programie wystąpi!

Joanna Jędrzejczyk idzie do TVP! Wiemy w jakim programie wystąpi!

Była mistrzyni wagi słomkowej UFC Joanna Jędrzejczyk idzie do TVP! Jedna z najbardziej utytułowanych kobiet w światowym MMA będzie jurorką w słynnym programie rozrywkowym!

Joanna Jędrzejczyk idzie do TVP! Wiemy w jakim programie wystąpi!

Joanna Jędrzejczyk będzie jurorką w programie Dane, dance, dance! Będzie to trzecia edycja tanecznego show. Zawodniczka MMA zastąpi w tej roli Annę Muchę.

Potwierdzenie udziału Jędrzejczyk w Dance, dance, dance! miało miejsce w dzisiejszym programie porankowym – Pytanie na śniadanie w TVP 2.

Jędrzejczyk sama potwierdziła swój udział w tym programie telewizyjnym i zasugerowała nawet, że miała w nim wziąć udział jako uczestniczka. Jednakże przez plany osobiste musiała zmienić swoją rolę:

“Miałam wystąpić jako uczestniczka i to zdradzę, to jest mocna zdrada, ale niestety moje prywatne plany mi tego nie umożliwiły. To jest bardzo ciężka praca, bo uczestnicy trenują każdego dnia, co nie jest mi obce. Dopiero niedawno dostałam tę ofertę, chyba ze dwa tygodnie temu. Szybko ją przemyślałam, zmieniłam pewne plany, które mogłam i będę w jury.” – powiedziała Jędrzejczyk (transkrypcja za Onet.pl).

Joanna Jędrzejczyk równocześnie do swojego udziału w tym popularnym show, będzie prowadzić treningi MMA. Polka pozostaje bowiem nieaktywna od marca 2020 roku, kiedy walczyła z Weili Zhang. Walka tamta została uznana za najlepszy pojedynek w MMA w minionym roku. Niestety dla Polki, była ona przegrana przez decyzję sędziów.

Zobacz także:

Oficjalny zwiastun gali UFC 259. 3 pojedynki o pas, Błachowicz w walce wieczoru

Historyczna gala UFC 259 już za trzy tygodnie. Po raz pierwszy Polak wystąpi w walce wieczoru numerowanej gali UFC. Właśnie pojawił się oficjalny zwiastun tego wydarzenia.

Maciej Kawulski zapowiada walkę wieczoru KSW 59: Obaj są jakby królami w swoim kraju

Współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski zapowiada walkę wieczoru nadchodzącej gali KSW 59. A w niej mamy naprawdę mocne i ciężkie uderzenie!