MMA PLKSWJoanna Jędrzejczyk i Mateusz Gamrot na wspólnymi treningu w ATT! Zobacz jak trenowali mistrzowie [WIDEO]

Joanna Jędrzejczyk i Mateusz Gamrot na wspólnymi treningu w ATT! Zobacz jak trenowali mistrzowie [WIDEO]

Foto: Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk (16-3) przygotowuje się obecnie do mistrzowskiej walki z Weili Zhang (20-1) na marcowej gali UFC 248. W swoim gymie American Top Team ma teraz okazje trenować razem ze swoim rodakiem Mateuszem Gamrotem (15-0, 1 N/C).

“Gamer” kilka dni temu wyjechał do Stanów Zjednoczonych, aby trenować w jednym z najlepszych gymów na świecie.

Oprócz gwiazd UFC w postaci Jorge Masvidala czy Dustina Poiriera na sali treningowej Gamrot ma również okazję spotkać byłą mistrzynię wagi słomkowej. Polka zamieściła na swoim Instagramie nagranie ze wspólnego treningu z Gamrotem.

“A po dwóch godzinach solidnych zapasów czas na walkę z cieniem z @mateusz_gamrot podwójnym mistrzem @ksw_mma !🏆🏆 My Polacy chyba nigdy nie mamy dość.😂😎 Dobrze, że jesteś z powrotem z nami w ATT, Gamer.🙋🏻‍♀️ Czekacie na kolejna walkę Mateusza?🤗
Czas teraz odpocząć, bo za 2,5h kolejny, i to już 3 trening dzisiaj.😰 Po dwóch treningach porannych mam spalonych 1401 kcal i łącznie 2h42m treningu💥🙈🙉🙊 Jazdaaa!🚀”

View this post on Instagram

🇵🇱. A po dwóch godzinach solidnych zapasów czas na walkę z cieniem z @mateusz_gamrot podwójnym mistrzem @ksw_mma !🏆🏆 My Polacy chyba nigdy nie mamy dość.😂😎 Dobrze, że jesteś z powrotem z nami w ATT, Gamer.🙋🏻‍♀️ Czekacie na kolejna walkę Mateusza?🤗 Czas teraz odpocząć, bo za 2,5h kolejny, i to już 3 trening dzisiaj.😰 Po dwóch treningach porannych mam spalonych 1401 kcal i łącznie 2h42m treningu💥🙈🙉🙊 Jazdaaa!🚀 🇺🇸. And after two hours of solid wrestling it's time for shadow boxing with the KSW double Champ @mateusz_gamrot !🏆🏆 We, the Polish people, probably never get enough.🤣😎 It's good that you are back with us in ATT @mateusz_gamrot 🙋🏻‍♀️ Are you waiting for another Gamer’s fight?🤗 Now it’s time to rest, cuz in 2.5h another training is waiting for me, and it’ll be the third one today.😰 After two training sessions in the morning, I have burnt 1401 kcal and done a total of 2h42m of training.💥🙉😄🙈 Lets GO!🚀 💙 @americantopteam 👸🏻 #attnation #americantopteam #polishfighter #polishfighters #mma #wmma #shadowboxing #funpart #hardworke#hardwork

A post shared by Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk) on

Kolejna walka Mateusza Gamrota wciąż nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. W trakcie negocjacji jest jego pojedynek z Salahdinem Parnasse.  Po tej walce “Gamer” ma zakończyć współpracę z KSW. Polski zawodnik nie ukrywa, że jego celem jest dołączenie do najlepszej organizacji MMA na świecie, czyli UFC.