MMA PLArchiwumJoanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk chwali polskiego rapera: Szpaku, bądź już na zawsze z siebie dumny!

Joanna Jędrzejczyk chwali polskiego rapera: Szpaku, bądź już na zawsze z siebie dumny!

Była mistrzyni wagi słomkowej UFC i jedna z najważniejszych zawodniczek w historii kobiecego MMA – Joanna Jędrzejczyk chwali polskiego rapera – Szpaka. Ten pojawił się w klinice medycznej w Olsztynie, gdzie wparł walczącego z chorobą nowotworową chłopca – Mikołaja.

Joanna Jędrzejczyk chwali polskiego rapera

Szpaku jest idolem młodzieńca, który w tej chwili zmuszony jest walczyć z niebezpieczną chorobą nowotworową. Mikołaj przebywa w klinice w Olsztynie, gdzie odwiedziła go Joanna Jędrzejczyk.

Po rozmowie z chłopcem dowiedziała się, że jego idolem jest polski raper – Szpaku. Polka nagrała potem poruszające wideo na swoim instagramie w momencie, kiedy chłopiec był już bardzo blisko poddania się w walce z nowotworem:

“Miesiąc temu byłam w szpitalu. To był trudny czas. Jest Mikołaj, który dziś czuje się lepiej. Ale Mikołaj stracił chęć do walki – fizyczną, psychiczną. Zapytałam go o jego marzenie. Powiedział, że Szpaku z ekipy GUGU, z labelu, w ogóle, że Mateusz Szpaku jest jego idolem. I Mateusz dziś pojawił się w szpitalu. Mikołaj chce walczyć. Chłopaki sobie gadali i chciałam tylko powiedzieć, że… Szpaku, jesteś niesamowitym gościem. Ja mam wielkich idoli muzycznych, ale jesteś teraz na liście numer jeden jako muzyk i człowiek przede wszystkim. O takich ludziach powinniśmy mówić, wysławiać ich, bo uratowałeś życie i chcę, żebyś o tym wiedział. Jesteś niesamowity za to, co zrobiłeś dla Mikołaja, jego mamy.”

Joanna Jędrzejczyk chwali polskiego rapera: Szpaku, bądź już na zawsze z siebie dumny!

Polska zawodniczka mieszanych sztuk walki mocno zaangażowała się w pomoc Mikołajowi, o czym świadczy kolejny materiał, który opublikowała na swoich mediach społecznościowych z poniższym opisem:

“Ja tu to tylko zostawię ❤️ @szpakusimba chcę abyś wiedział, że ocaliłeś dziś ludzkie istnienie. Bądź już na zawsze z siebie dumny!

Ogólnie, to uważam się za „silną” (nie fizycznie), a psychicznie babkę. Może mam swoje strachy i lęki ale ogólnie, to sobię radzę😉 Z wiekiem jednak moja wrażliwość na niesprawiedliwości świata a przede wszystkim cierpienie ludzkie w szczególności dzieciaków uderza mnie ze zdwojoną siłą. Ciągle słyszę, że świata nie zbawię. Wiem, że nie pojedynkę ale z Wami już tak. Krok po kroku.

Dziękuję Szpaku, to za mało!”

O wizycie Joanny Jędrzejczyk i rapera Szpaka poinformowała także na swoich mediach społecznościowych fundacja canerFighters:

“Wyjątkowe odwiedziny w klinice w Olsztynie! 🔥 Do Wojowników wpadli dzisiaj nasi przyjaciele, czyli Joanna Jedrzejczyk oraz Szpaku🤩 To była wizyta pełna uśmiechów, radości, pozytywnych zaskoczeń i dużej dawki motywacji 🥳 Nie mogło obejść się również bez prezentów 🎁 Wspólnie z MyScreen przekazaliśmy dla podopiecznych aż 2️⃣0️⃣ tabletów 💥 Uwielbiamy spełniać ich marzenia ❤️ Koniecznie obejrzyjcie fotorelację ⤵️💪

❤️ Pomóż w walce z rakiem!

Przelew: 79 1240 6494 1111 0010 6532 9505

📩 Zbiórka: http://www.wolniodraka.pl/…/cancer-fighters-budujemy…/

🖤 Stałe wsparcie: https://cancerfighters.pl

Wyjątkowe odwiedziny w klinice w Olsztynie! 🔥 Do Wojowników wpadli dzisiaj nasi przyjaciele, czyli Joanna Jedrzejczyk…

Posted by cancer FIGHTERS on Tuesday, October 3, 2023

ZOBACZ TAKŻE: Babilon MMA 40: Lamparski vs. Makarowski – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis