MMA PLUFCJoanna Jędrzejczyk: Sprzedaję hale, daję świetne walki, zasługuję więc na większe wynagrodzenie

Joanna Jędrzejczyk: Sprzedaję hale, daję świetne walki, zasługuję więc na większe wynagrodzenie

Była mistrzyni wagi słomkowej UFC i ostatnia pretendentka do tytułu mistrzowskiego Joanna Jędrzejczyk (16-4) była jednym z gości ostatniego magazynu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie poruszyła kwestię atrakcyjności swoich walk w kontekście otrzymywanego wynagrodzenia.

Polka, która w swojej ostatniej walce z Weili Zhang (21-1) na UFC 248 w Las Vegas dała fenomenalny pokaz umiejętności i wytrwałości w oktagonie, a przegrane decyzją sędziów starcie z Chinką określono nawet jako najlepsze w historii kobiecego MMA, powiedziała, że zna swoją wartość i oczekuje większego wynagrodzenia przy swoim następnym występie:

“Jeżeli dojdzie do następnej walki, to będzie to walka o najwyższe tytuły i za bardzo duże pieniądze, bo przed ostatnia moja walka z Michelle Waterson, która była walką wieczoru gali w Tampie sprzedała 90% hali.

Teraz ta walka z Zhang pokazała, że to my powinnyśmy być walką wieczoru (a nie starcie Adesanya vs. Romero), więc to dowód, że ja sprzedaję te gale i zasługuję na jeszcze większe wynagrodzenie, mimo tego, że ja nigdy nie płaczę z powodu gaży, nie narzekam, ale jestem świadoma tego ile jest warta moja osoba w Stanach Zjednoczonych czy na całym świecie. Także ja i moja grupa menadżerska będziemy siadać do dużych rozmów.”

Cały magazyn Oktagon Live do sprawdzenia poniżej: