MMA PLArek TańculaJoanna Godlewska-Murańska ostro o Tańculi i Szalony Reporterze: Zakłamani, obłudni, dwulicowi!

Joanna Godlewska-Murańska ostro o Tańculi i Szalony Reporterze: Zakłamani, obłudni, dwulicowi!

To nie koniec! Joanna Godlewska-Murańska ponownie zabrała głos w mediach społecznościowych. Żona Jacka Murańskiego w mocnych słowach wypowiedziała się o Arkadiuszu Tańculi oraz Szalonym Reporterze. Nawiązując oczywiście do sytuacji, która miała miejsce na drugiej konferencji FAME MMA 15.

Murańska

Jacek Murański podczas konferencji zdradził, że nie dojdzie do drugiej walki tego samego wieczoru. Jego przeciwnikiem miał być ”Szalony Reporter”. ”Muran” zapewnia, że freakowa federacja wyceniła wspomnianą walkę na 1 złotówkę.

Czy Jacek Murański wystąpi w piątek w Łodzi? Jest taka szansa jeśli Arkadiusz Tańcula będzie w stanie wyjść do drugiego starcia w rzymskiej klatce.

Joanna Murańska ponownie zabiera głos!

Joanna Godlewska-Murańska ponownie zabrała głos po konferencji FAME MMA 15.

Tańcula i Matysiak to zakłamani, obłudni, dwulicowi i zawistni KABOTYNI—- cofnięci w rozwoju emocjonalnym ‼️ Bezpodstawnie pomawiają, ( w tym księży ), nie odpowiadają merytorycznie na pytania odnośnie rzekomej afery z udziałem nieletnich dziewcząt w parafii na krakowskich Azorach, która okazała się być brednią zrodzoną i  powieloną  w głowie popsutego do szpiku kości matysiaka. Posługują się tandetnymi  sztuczkami, uciekając się do tanich efektów. To błazny, którzy swoim sposobem zachowania I żartu rozumianego jedynie przez nich, za wszelką cenę chcą zaimponować otoczeniu. Swój brak elementarnych podstaw człowieczenstwa i empatii, pokazali na ll konferencji famemma15, na którą przybyli w strojach pielęgniarzy. Przerażenie ogarnia człowieka patrząc i słuchając jak w swoich kretyńskich żartach wykazali swój stosunek do osób z zaburzeniami psychicznymi  znajdującymi się na leczeniu w oddziałach psychiatrycznych‼️    Improwizując scenkę i rozmowy osób chorych , znieważyli , napiętnowali i obśmiali  ludzi chorych , powodując ich emocjonalny ból. A przecież kiedy tańcula przyznał się publicznie do alkoholizmu swojej matki to nazwał to ,że jest chora i ma problem…..A przecież alkoholizm to uzależnienie wynikające z mechanizmu  nie radzenia sobie z emocjami tak samo jak inne zaburzenia psychiczne ,które napiętnowali matysiak i tańcula. Niestety brak uczuć macierzyńskich , których nie doznał tańcula , spowodowało DYSONANS POZNAWCZY  na wczesnym etapie jego rozwoju. Stąd brak umiejętności w rozróżnianiu powagi sytuacji….‼️ Każdy empatyczny człowiek zdaje sobie sprawę z druzgocących konsekwencji stygmatyzowania osób chorych i ich rodzin , czy to  na depresję czy inne zaburzenia natury psychicznej ‼️ Niestety TE DWA NARZUCAJĄCE  SIĘ  NATRĘTY Z HISTRIONICZNYM  ZABURZENIEM OSOBOWOŚCI, za chwilę poklasku garstki ludzi, obnazyli publicznie swoje  kompletne dno intelektualne , brak empatii , wykorzystując chore osoby do swoich marnych , toksycznych manipulacji ‼️ Za takie zachowanie należy się dla nich wieczne potępienie i ostracyzm społeczeństwa, tak żeby młodzi ludzie nigdy nie odważyli się naigrywać z chorób i ludzkich tragedii w kontekście show.

Tańcula i Matysiak to zakłamani, obłudni, dwulicowi i zawistni KABOTYNI—- cofnięci w rozwoju emocjonalnym ‼️…

Posted by Joanna Godlewska – Murańska on Tuesday, August 23, 2022

Zobacz także:

Pierwsze takie face to face na konferencji FAME! Jacek Murański chciał poddymić! Widzieliście?

Na drugiej konferencji przed FAME MMA 15 doszło do podwójnego face to face pomiędzy Jackiem i Mateuszem Murańskim a Arkadiuszem Tańculą i Szalonym Reporterem. W pewnym momencie “Stary Muran” chciał nieco poddymić atmosferę.

Michał Królik ostro do Alana Kwiecińskiego: No i co? Ty ku**a obsrańcu!

Alan Kwieciński w ostatnim czasie jest mocno krytykowany przez freak fighterów, a teraz przez pro sportowych zawodników. Michał Królik utytułowany uderzacz w naszym kraju postanowił na insta stories wypowiedzieć się o byłym uczestniku ”Ekipy z Warszawy”. Nie brakowało mocnych słów!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis