MMA PLMurańskiJoanna Godlewska-Murańska nie wytrzymała podczas programu: Pan mnie atakuje, ja się bronię!

Joanna Godlewska-Murańska nie wytrzymała podczas programu: Pan mnie atakuje, ja się bronię!

Podczas drugiego odcinka z udziałem Jacka Murańskiego działo się dużo w programie ”Sprawa dla reportera”. W pewnym momencie nie wytrzymała Joanna Godlewska-Murańska, która zabrała głos. Mecenas Piotr Kaszewiak postanowił mocno odpowiedzieć!

Murański

O pierwszym odcinku pisaliśmy [TUTAJ]

Jacek Murański ma za sobą drugi pojedynek w rzymskiej klatce. ”Muran” nie zamierza na tym poprzestawać. Tuż po walce wspomniał o Marcinie Najmanie oraz Popku.

Charakteru się nie kupi, można się wytrenować. Ja nie jestem sportowcem, ale charakteru się nie kupi. Ja nie jestem Marcin Najman. Musieli by mnie zabić, żebym z klatki… ja z niej nie uciekam, ja nigdy bym nie klepał. Ja nie jestem Popek, który złamał paluszek i się popłakał jak mała dziewczynka. Tak fraj***e, kondomie do Ciebie mówię. Może ponapie**alamy się trochę.

Joanna Murańska reaguje!

Joanna Godlewska-Murańska nie wytrzymała i postanowił zareagować podczas wczorajszego programu ”Sprawa dla reportera”.

Elżbieta Jaworowicz: Wobec tego rozstańmy się do czasu, kiedy będą. Bardzo się cieszymy, że nie jesteśmy sądem przede wszystkim i mogę przejść być może do ostatniej części naszego programu. Pani cały czas mówi, nie daje mi Pani..

Jacek Murański: Żona nawiązuje do tego co powiedziała Pani mecenas, że być może to była pomyłka. Zostałem skazany za czyn, którego nie było. 15, a nie 16! Pani mecenas pomyłka? To jest istotne czy Polska została napadnięta 1 września czy może w innej dacie przez Niemcy. No pomyłka?

Joanna Godlewska-Murańska: Poza tym lekarze są w stanie stwierdzić co do godziny, kiedy miało miejsce i jakie głębokie są obrażenia, skąd pochodzą.

Mec. Eliza Kuna: W takiej sytuacji powoływać dowody z opinii biegłych, którzy na podstawie dokumentacji medycznej nie stwierdzać…

Jacek Murański: Ale to dziennikarz ten dowód wyjął i myśmy go nie znali na etapie procesu.

Joanna Godlewska-Murańska: Pani mecenas nie wykazał się profesjonalizmem mówiąc, a może się Pan pomylił, a może było tak, a może było tak.

Mec. Piotr Kaszewiak:  Bardzo bym prosił, żeby do oceny profesjonalizmu Pani mecenas był kto inny niż żona skazanego za przestępstwo.

Jacek Murański: To jest istotne.

Joanna Godlewska-Murańska: Pan mnie atakuje, mojego męża, ja się bronię!

Mec. Piotr Kaszewiak: Nie, ja bronię Pani mecenas, na którą Pani krzyczy. Wydaje mi się, że nie warto kontynuować tej rozmowy, bo państwo już swoją sprawę macie załatwioną. Pan został prawomocnie skazany.

Jacek Murański: Będę walczył do końca życia!

Mec. Piotr Kaszewiak: Proszę sobie walczyć, ale może poza studiem!

Elżbieta Jaworowicz: A ja myślę, że rzeczywiście sąd jest po to żeby takie szczegóły rozpatrzyć i zrobił to. I dlatego jak będzie wariograf oraz różne badania proszę się zgłosić do programu. Jeśli Państwo uznają, że jesteśmy godni was reprezentować.

Jacek Murański: Tak Pani redaktor.

Elżbieta Jaworowicz: Zajmujemy się pomaganiem ludziom w wielkiej potrzebie, to pozwolicie Państwo, że przejdę do meritum czyli do następnej odsłony naszego odcinka.

Cały odcinek dostępny już [TUTAJ]

Zobacz także:

Doszło do konfrontacji Murańskiego z osobą, którą miał pobić w przeszłości: Jesteś bandyta! [WIDEO] Widzieliście?

Jacek Murański wczoraj po raz drugi pojawił się w programie ”Sprawa dla Reportera”. Prowadząca Elżbieta Jaworowicz zdradziła, że tuż po pierwszym odcinku do programu zgłosił się Henryk Kacprzak. Doszło, więc do konfrontacji z Jackiem Murańskim.

Marta Linkiewicz pierwszy raz zabiera głos po walce z Lil Masti: Nie czuję się przegrana! Co wy na to?

Marta Linkiewicz po raz pierwszy zabrała głos po ostatniej porażce z Lil Masti na gali FAME 15. “Linkimaster” udzieliła wywiadu Hubertowi Mściwujewskiemu z MMA Bądź na bieżąco, gdzie otwarcie mówi, że nie czuje się przegrana.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis