MMA PLNajnowszeUFCJiri Prochazka zabrał głos po porażce z Pereirą na UFC 303. Niepokojące słowa Czecha!

Jiri Prochazka zabrał głos po porażce z Pereirą na UFC 303. Niepokojące słowa Czecha!

Jiri Prochazka, czyli były mistrz wagi półciężkiej UFC, który stanął przed szansą odzyskania tytułu mistrzowskiego największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie zabrał głos po porażce z Alexem Pereirą.

Jiri Prochazka zabrał głos

Czech przegrał z aktualnie panującym czempionem przez dramatycznie wyglądający nokaut w drugiej rundzie.

Była to walka wieczoru gali UFC 303, która w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego odbyła się w T-Mobile Arenie w Las Vegas.

A zakończyła się ona tak:

Jiri Prochazka zabrał głos po porażce z Pereirą na UFC 303. Niepokojące słowa Czecha!

Teraz Prochazka zabrał głos po tej porażce. W sieci, a konkretnie na portalu X opublikował filmik, w którym odniósł się do tej porażki z Brazylijczykiem:

“Cześć wszystkim, dziękuję Wam za wsparcie, dziękuję Alexowi Pereirze za walkę. Jedno mi chodzi po głowie – albo wejdę na wyższy poziom jako zawodnik, albo nie zawalczę już nigdy ponownie. To proste. Muszę być najsilniejszy. Oto sposób na kontyniowanie. Dziękuję i do zobaczenia na treningu.”

Jiri Prochazka doznał drugiego poważnego nokautu w swoich trzech ostatnich walkach. Mówi się, że w tym roku już na pewno nie wróci on do oktagonu UFC. Kto wie zatem, czy w ogóle kiedykolwiek jeszcze Czecha zobaczymy w walce w UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis