Jimmy Smith nie będzie już komentatorem UFC

Foto: Jimmy Smith
Foto: Jimmy Smith

Znany komentator mieszanych sztuk walk, Jimmy Smith zakończył współpracę z UFC.  Organizacja zdecydowała się nie przedłużać z nim kontraktu.

Jimmy przez wiele lat komentował zmagania na galach Bellatora. W styczniu 2018 roku podpisał kontrakt z Ultimate Fighting Championship (UFC).

Smith postanowił podziękować na twitterze tym, którzy go wspierali.

„Teraz gdy nastał Nowy Rok, oznacza to, że organizacja UFC nie zdecydowała się przedłużyć ze mną umowy. Mój czas w UFC się skończył. Dziękuje wszystkim z organizacji dla których jestem mile widziany i tym, którzy doceniali każe show”

„Próbowałem wszystkiego co w mojej mocy, aby pokazać zawodnikom szacunek, na który zasłużyli za oddanie ich życia do tego sportu. Fani UFC byli naprawdę niesamowici i żałuję, że mogę podziękować każdemu z was za wsparcie i każde słowo krytyki, ponieważ przez to staję się lepszy. Życzę szczęśliwego 2019 roku. Do następnej walki… Adios Amigos”

Komentatorzy to głównie byli lub obecni zawodnicy UFC. W składzie komentatorskim możemy usłyszeć między innymi Daniela Cormiera, Dominicka Cruz, Paula Feldera i wkrótce Michaela Bispinga.

Jak na razie niewiadoma jest przyszłość Jimmy’ego Smitha.