MMA PLFEN“Jestem gotowy k***a stracić życie w klatce”. Paczka wywiadów po FEN 29

“Jestem gotowy k***a stracić życie w klatce”. Paczka wywiadów po FEN 29


FEN 29 jest już historią. Kolejna gala od federacji dała fanom kilka świetnych walk, w których nie brakowało spektakularnych nokautów. O tym, co do powiedzenia mieli zawodnicy walczący na gali, przekonacie się w artykule.

Paczka wywiadów po FEN 29

29 galą federacja Fight Exclusive Night potwierdziła, że jest czołową polską organizacją walk w MMA. Podczas imprezy doszło do wielu świetnych pojedynków, okraszonych widowiskowymi skończeniami przed czasem.

Wyjątkiem do tej reguły okazało się główne danie wieczoru. W main evencie naprzeciw siebie stanęli Marcin Łazarz (12-7, 1NC) oraz Adam Kowalski (12-5-1, 1NC). Pojedynek, który elektryzował fanów zakończył się jednak bez rozstrzygnięcia, gdyż Łazarz sfaulował przeciwnika.

Kontrolowałem walkę, wygrałem wszystkie trzy rundy. Zostałem jednak sfaulowany, cały kciuk z pełną premedytacją znalazł się w moim oku. Szanuję swoje zdrowie, dlatego nie mogłem kontynuować walki, gdyż w dalszej części pojedynku mogłoby to zakończyć się dla mnie kalectwem.

– stwierdził w rozmowie z dziennikarzami Kowalski.

Wywiad z Adamem Kowalskim:

Druga i trzecia runda była moja. Zaskoczyło mnie, że Adam nie chce kontynuować pojedynku. Zrobił tak, bo był już na schyłku, bo go podłączałem. Coś słyszałem, że mówił “nie chce stracić oka”. Człowieku, ja jestem gotowy kurwa życie stracić w klatce, dla mnie to jest honor.

– powiedział z kolei Łazarz

Wywiad z Marcinem Łazarzem:

Wywiady z pozostałymi zawodnikami:

Adrian Zieliński:

Kamil Minda:

Kacper Formela:

Grzegorz Ciepliński:

Dominik Zadora:

Robert Bryczek:

Daniel Rutkowski:

Mateusz Kopeć:

Krystian Bielski:

Paweł Biernat:

Kamil Kraska:

Zobacz także:

Norman Parke składa deklaracje! Zaskoczeni?

Wojownik z Północnej Irlandii składa deklaracje, które zamierza spełnić w przypadku potencjalnej przegranej z Don Kasjo. Ex zawodnik UFC jest przekonany, że w MMA walka nie potrwałaby nawet 30 sekund

Ostro! Prezes przesadził, a może nie?

Paweł Jóźwiak na gorąco podsumował ostatnie wydarzenie w Ostródzie. Był też ostatni temat zawodników, którzy przeszli do innych organizacji..

To będą fajerwerki! Jak typujecie?

Zwycięzca ponownie mocno przybliży się do mistrzowskiej szansy. Będzie to starcie ścisłej czołówki wagi lekkiej

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis