MMA PLKSWJest zdjęcie Mameda Khalidova po operacji! Odwiedził go właściciel KSW!

Jest zdjęcie Mameda Khalidova po operacji! Odwiedził go właściciel KSW!

Jest zdjęcie Mameda Khalidova po operacji, która była skutkiem nokautu, jaki zaserwował mu Roberto Soldic na minionej gali KSW 65 w Gliwicach. Mamed stracił tam pas mistrzowski wagi średniej, a walkę skończył w dramatyczny dla siebie sposób.

zdjęcie Mameda Khalidova po operacji

Jest zdjęcie Mameda Khalidova po operacji! Odwiedził go właściciel KSW!

Nokaut, jaki zaserwował Khalidovowi chorwacki “Robocop” był najmocniejszy, jaki 41-latek przyjął w swojej sportowej karierze.

Skutki uderzeń Roberto Soldica były dla Khalidova opłakane. Mamed doznał złamania kości oczodołu oraz złamania nosa. Po gali KSW 65 został przetransportowany do kliniki lekarskiej, gdzie czekała go długa, bo kilkugodzinna operacja.

Teraz Mamed jest już po interwencji chirurgicznej i dzięki zdjęciu, które w mediach społecznościowych udostępnił Maciej Kawulski możemy zobaczyć, jak aktualnie Mamed Khalidov wygląda.

A Mamed, jak to Mamed. Uśmiech znajdzie w praktycznie każdej sytuacji i również tutaj dał znać kibicom, że z jego zdrowiem jest już raczej wszystko w porządku:

Zobacz także:

Soroko o swoim dzieciństwie: Byłem dzieckiem, które było bite i pomiatane!

Jeszcze nie tak dawno było naprawdę głośno o Adamie Soroko, który wystąpił na gali The War 3. Karateka pokazał serce do walki, a przy okazji jego emocjonalne wywiady robiły wrażenia na kibicach.

Doktor o operacji Khalidova: Trochę czasu nam to zabierze, jakieś od pięć do sześciu godzin!

Mameda Khalidova (35-8-2) czeka ważna operacja po sobotniej przegranej w Gliwicach. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego wystąpił w walce wieczoru KSW 65. Khalidov został znokautowany w drugiej rundzie z rąk championa – Roberto Soldicia (20-3).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis