MMA PLMarcin NajmanJest wstępna data walki Najman vs Murański! El Testosteron komentuje: Medialny byt starego Fraglesa dobiega końca!

Jest wstępna data walki Najman vs Murański! El Testosteron komentuje: Medialny byt starego Fraglesa dobiega końca!

Wychodzi na to, że dopięcie długo wyczekiwanego pojedynku Najman vs Murański jest w fazie finalizacji. “El Testosteron” poinformował na swoim kanale YouTube, że dostał propozycję starcia ze “starym Fraglesem”.

Najman vs Murański
Foto: MMA.pl

Jacek Murański wystąpi na gali FAME MMA 15 i zmierzy się najprawdopodobniej z Arkiem Tańculą lub zawodnikiem rezerwowym. Ostatnio informowaliśmy, że pałający nienawiścią do “Murana” Marcin Najman ponownie ruga internetowego oponenta mówiąc, że chętnie chce go wyjaśnić.

Wówczas w rozmowie z “SE” “El Testosteron” powiedział:

Internet wymyślił walkę ze starym Murańskim. […] Do dzisiaj, nie zadając żadnego ciosu, wywalczył sobie drugą gażę za walkę, gdzie nie pokazał zupełnie nic, jeśli chodzi o sporty walki. […] To jest aktorska umiejętność, tak zagrać fightera, jednocześnie nim nie będąc. Bardzo chętnie bym chciał go wyjaśnić. Moim zdaniem po walce z Tańculą wie, że nie ma żadnych szans ze mną.

Jest wstępna data walki Najman vs Murański!

Dosłownie kilka dni po powyższej wypowiedzi Najman poinformował widzów, że jedna z organizacji (nie zdradził nazwy) planuje zestawić obu panów w grudniu tego roku. Nazwał Murańskiego “starym Fraglesem”.

Witam was. Dostałem dziś propozycję walki ze starym Fraglesem na grudzień tego roku. Przedstawiłem tym, którzy mi to zaproponowali swoje warunki. Jeżeli zostaną zaakceptowany, to medialny byt starego Fraglesa dobiega właśnie końca. Tyle ode mnie. Cześć.

Konflikt Marcina Najmana z Jackiem Murańskim ciągnie się niczym hiszpańska telenowela. Panowie od wielu miesięcy wbijają sobie szpilki w social mediach, wyśmiewają się nawzajem i wyzywają. Szczytem ich konfrontacji są ich rozmowy na Skype, które można znaleźć na naszym kanale YouTube.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis