MMA PLFAME MMAJest wideo ze sparingu Dominika Zadory z Mateuszem Murańskim! To ta słynna “egzekucja” [WIDEO]

Jest wideo ze sparingu Dominika Zadory z Mateuszem Murańskim! To ta słynna “egzekucja” [WIDEO]

W sieci pojawiło się wideo ze sparingu mistrza FEN Dominika Zadory z zawodnikiem FAME MMA Mateuszem Murańskim. Teraz na własne oczy można zobaczyć jak wyglądała słynna “egzekucja” na bohaterze programu telewizyjnego “Lombard. Życie pod zastaw”.

Fragment tego sparingu udostępnił w mediach społecznościowych Dominik Zadora. Jest to reakcja na słowa Mateusza Murańskiego, który krytykował mistrza K-1 za znęcanie się nad słabszym przeciwnikiem.

Jest wideo ze sparingu Dominika Zadory z Mateuszem Murańskim! To ta słynna “egzekucja” [WIDEO]

Sam Zadora odniósł się do rzekomych pomówień Mateusza Murańskiego, publikując oświadczenie w jego sprawie. Kickbokser stwierdził, że owy sparing był “lekcją pokory i szacunku dla prawdziwych sportowców”:

“… I to nie była egzekucja, bo gdyby to była egzekucja, to ten sparing trwałby 3 sekundy. Trwało to troszeczkę dłużej. Biłem po nogach, biłem w brzuch, biłem delikatnie. To miała być lekcja pokory i szacunku do sportu, do nas do zawodowców, bo na tym ten nasz sport polega, a nie na tym, że się chodzi wybujałym i gada, że wszystkich się rozwali, bo takie też padały teksty. To miało pokazać, że nie jest gotowy. Doskonale wiedział, że ten sparing został nagrany i po nim przyszedł i powiedział, że się nie nadaje, że musi się jeszcze uczyć, podszkolić, ale ja powiedziałem, że nie ma problemu, ale zaznaczyłem, że jak weźmie jakąś zawodową walkę, to ten filmik ujrzy światło dzienne.” – mówił Zadora.

Teraz samy możemy zobaczyć jak Zadora sparował z Mateuszem Murańskim, który na kwietniowej gali FAME MMA 10 zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą.

Co o tym sądzicie?

Zobacz także:

Dana White o emeryturze Chimaeva: Napisał to w emocjach, wróci i zawalczy w lipcu!

Dana White wypowiedział się o ogłoszonej emeryturze Khamzata Chimaeva. Szef największej organizacji MMA na świecie wydaje się nie przejmować wpisem 26-letniego Borza.