MMA PLArchiwumBabilon MMAJest rywal dla Salahdine’a Parnassa? Hitowe starcie o pas KSW na horyzoncie?

Jest rywal dla Salahdine’a Parnassa? Hitowe starcie o pas KSW na horyzoncie?

Czy to czasem nie jest rywal dla Salahdine’a Parnassa? Niepokonany Francuz, który jest mistrzem wagi piórkowej Federacji KSW szuka obecnie rywala na walkę w obronie tytułu. Czy znajdzie go na polskim podwórku?

rywal dla Parnassa
Foto: KSW

Wiele na to wskazuje, bowiem gotowość do walki z 22-latkiem zgłosił podwójny mistrz Babilon MMA i FEN – Daniel Rutkowski.

Jest rywal dla Salahdine’a Parnassa? Hitowe starcie o pas KSW na horyzoncie?

Rutkowski ma przed sobą starcie z Adrianem Zielińskim, które odbędzie się na gali FEN 31 już 28 listopada. Jeśli obroni na tej gali dwa pasy mistrzowskiego wagi piórkowej, to chętnie pójdzie walczyć do KSW, by dołożyć do swojej kolekcji kolejny tytuł polskiej organizacji mieszanych sztuk walki.

“Rutek” gotowość do walki z Parnassem zgłosił we wczorajszym magazynie Koloseum na Polsat Sport:

“Nie wybiegam dalej niż do walki z Adrianem. To jest mój punkt kulminacyjny. Ale jak wygram z Adrianem i dalej będę podwójnym mistrzem, to dalej chcę wszystkie organizacje w Polsce atakować. Chcę najmocniejszego, który jest teraz w KSW. Z Parnassem bardzo chętnie bym zawalczył. Czas pokaże. Jak nie tutaj, w Polsce, to wylatujemy gdzieś dalej.”:

A Wy chcielibyście zobaczyć to starcie? Parnasse vs Rutkowski na KSW? Czy według Was ten pojedynek jest wart uwagi?

Zobacz także:

KSW 56: Dziesięć najlepszych momentów gali

KSW 56 – przedstawiamy dziesięć najlepszych momentów minionej imprezy.

Anderson Silva zwolniony z UFC! Brazylijczyk jest wolnym agentem. Nadałby się do KSW?

To już oficjalna wiadomość! Anderson Silva zwolniony z organizacji UFC! Brazylijczyk w największej organizacji MMA na świecie przebywał aż 14 lat. Teraz staje się wolnym agentem.

Andrzej Grzebyk o złamaniu nogi na KSW: Nie mogłem powiedzieć: “Panie sędzio, noga się zepsuła, nie będę walczył”

Andrzej Grzebyk zabrał głos o złamaniu nogi na minionej gali KSW 56. Tam Polak przegrał z Litwinem Mariusem Zaromskisem przez TKO w pierwszej rundzie. Jednak porażka ta nie była spowodowana brakiem umiejętności, a kontuzją.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis