MMA PLUFCJest rezerwowy dla walki wieczoru UFC 271: Adesanya vs Whittaker 2? “Chcą się zabezpieczyć”

Jest rezerwowy dla walki wieczoru UFC 271: Adesanya vs Whittaker 2? “Chcą się zabezpieczyć”

Wygląda na to, że pojawił się rezerwowy dla walki wieczoru gali UFC 271 w której to Israel Adesanya zmierzy się z Robertem Whittakerem. Starcie o mistrzowski pas wagi półśredniej odbędzie się już 12 lutego w Houston.

ezerwowy dla walki wieczoru UFC 271

Informację o rezerwowym zawodniku przekazał… on sam. Wiadomość ta nie jest jednak oficjalną wersją UFC, a jedynie domysłem samego zawodnika.

Jest rezerwowy dla walki wieczoru UFC 271: Adesanya vs Whittaker 2? “Chcą się zabezpieczyć”

Chodzi o Dereka Brunsona, który obecnie znajduje się w serii pięciu zwycięstw z rzędu. Amerykanin został zestawiony z Jaredem Cannonierem na galę UFC 270, która odbyła się 22 stycznia. Starcie to jednak przesunięto o miesiąc i obaj zawodnicy ostatecznie zmierzą się 12 lutego na UFC 271.

Dlaczego?

“Chcą się zabezpieczyć. Moim zdaniem UFC chce mieć plan awaryjny w przypadku kontuzji któregoś z zawodników z walki wieczoru i ja jestem kimś takim, kto wszedłby w miejsce kontuzjowanego. Czekam na walkę o pas od dawna. Mam pięć wygranych z rzędu i jeśli nadarzy się ku temu okazja, to wejdę do walki mistrzowskiej bez zająknięcia.”

Zobacz także:

Adam Kownacki wyśmiewa trening Miśka z Nadarzyna. Podłożył muzykę pod jego tarczowanie [WIDEO] Widzieliście?

Najlepszy obecnie pięściarz wagi ciężkiej z Polski – Adam Kownacki wyśmiewa trening Miśka z Nadarzyna. Wideo z przygotowań byłego gangstera do walki z Marcinem Najmanem obiegło dzisiaj media społecznościowe.

Kamerzysta i Kruszwil ostro o FAME MMA: Markowi lizał dupę, przecież my to tak naprawdę wypromowaliśmy! Co wy na to?

W czwartek odbył się program ”PRIME SHOW ZADYMA”, a w nim główni bohaterowie pierwszej edycji. Doszło do starcia słownego pomiędzy ”Kamerzystą”, a ”Lordem Kruszwilem”. Obaj w pewnym momencie w mocnych słowach wypowiedzieli się o FAME MMA.

Kawulski o rewanżu Mameda z Soldiciem: Wszystko jest możliwe, Mamed już parę razy był skreślany!

Dojdzie do rewanżu pomiędzy Roberto Soldiciem (20-3), a Mamedem Khalidovem (35-8-2). Głos w sprawie takiego zestawienia zabrał jeden z właścicieli KSW – Maciej Kawulski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis