MMA PLFerrariJest reakcja Bomby na zachowanie Ferrariego: Synu Najmana i k*rwy, to do zobaczenia

Jest reakcja Bomby na zachowanie Ferrariego: Synu Najmana i k*rwy, to do zobaczenia

Znów duże dymy z udziałem Amadeusza Roślika przed galą High League. Tym razem jest mocny konflikt/spina z Pawłem Bombą czyli byłym chłopakiem ”Zusje”. ”Scarface” postanowił na insta stories odpowiedzieć na zachowanie zawodnik FAME MMA, który przed studiem postanowił opluć i kopnąć jego samochód.

Ferrari

Podczas wczorajszego programu High League 3: ”Rundki Extra” widzieliśmy konfrontację słowną pomiędzy Pawłem Bombą i Mateuszem Leśniakiem. Jeden z widzów programu postanowił zapytać ”Scarface” czy to prawda, że groził Amadeuszowi Roślikowi.

Nie groziłem Ferrariemu tylko dostałem wiadomość od Zusje, żeby przyjechać na lajva, którego nagrywają. Przyjechałem, a Ferrari zamiast otworzyć drzwi to poprosił recepcję, żeby zadzwonili na policję, więc pozdrowienia Ferrari. Widzimy się i tak (śmiech). Tak zrobił. Najpierw przyszedłem ja, on był z kolegą i nie otworzył drzwi. Zadzwonili na recepcję, recepcja powiedziała że wezwie policję. Poszedłem sobie. Potem przyszło paru innych chłopaków pukali też/wołali, też zostali pogonieni przez policję, która została wezwana na prośbę tego otóż prawilnego człowieka. Mordo zastanów się kto mi wysłał numer pokoju z tej trójki, kto chciał żebym tam przyszedł, bo przecież znikąd się tam nie znalazłem (…) Frajer, frajer bo się wje*ał jak śliwka w kompot, nie zdaje sobie sprawy co zrobił. Tyle. 

Jak się później okazało popularny ”Ferrari” pojawił się przy studiu, gdzie opluł i kopnął w samochód wspomnianego Bomby.

Jest mocna reakcja!

Paweł Bomba na instagramie postanowił mocno odpowiedzieć na zachowanie Amadeusz Roślika.

Za to, że wj*bałeś mi się w życie prywatne. Spytaj się swojego starego z jakiego burdelu wyciągnął twoją starą. Może Tobie się przyzna, bo moim starsi koledzy już to wiedzą. I ja to powiem na następnej konferencji. Jak chcesz uprzedzić fakty synu Najmana i k*rwy, to do zobaczenia.

Wideo poniżej:

Posted by Freak Fight on Monday, May 23, 2022

Karta walk: 
Alberto Simao vs Marcin Dubiel 
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika 
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa 
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
 Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
 Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński  

Zobacz także:

Tsarukyan zapowiada nokaut w walce z Gamrotem: On tylko pierwszą walkę miał mocną! Widzieliście?

Pewności siebie nie można mu odmówić. Arman Tsarukyan (18-2) w rozmowie z MMA News wypowiedział się o nadchodzącej walce z Mateuszem Gamrotem (20-1). Reprezentant Armenii zapowiada nokaut, a ponadto zapewnia, że ”Gamer” tylko w debiucie miał trudną walkę. Do ich starcia dojdzie dwudziestego piątego czerwca w Las Vegas.

Alberto chętny na walkę z Piotrem Szeligą! Raper podważa umiejętności “Szeliego”! Co wy na to?

Alberto Simao na kanale ”Ebe Ebe” odpowiadał na pytania widzów. Popularny raper nie pierwszy raz wypowiedział się o potencjalnym starciu z Piotrem Szeligą. Alberto zapewnia, że jest chętny.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis