Jest przełom w sprawie kolejnej walki Conora McGregora? UFC chce rewanżu Irlandczyka z Jose Aldo!

Najprawdopodobniej mamy wreszcie upragniony przełom w sprawie kolejnej walki Conora McGregora (20-3) w UFC! Irlandczyk, który szykowany był jako rywal Eddiego Alvareza na gali UFC 205 w Nowym Jorku najprawdopodobniej w kolejnym występie w oktagonie zmierzy się w rewanżowym starciu z Jose Aldo (26-2). Pojedynek ten będzie miał miano starcia mistrzowskiego o pas wagi piórkowej.

Informację o planowanym zestawieniu walki McGregor vs. Aldo 2 podał dziennikarz Yahoo Sports, Kevin Iole, powołując się na rozmowę z prezydentem UFC, Daną Whitem. Zdaniem amerykańskiego żurnalisty, White jest zdania, że McGregor mający kontuzję stopy nie będzie w stanie wykurować się na listopadową galę w Nowym Jorku, stąd plany zestawienia go w rewanżowym starciu z Jose Aldo.

Jeśli informacja ta okaże się prawdziwa, to walka McGregor vs. Aldo 2 będzie rewanżem za pamiętną porażkę Brazylijczyka w 13 sekund na UFC 194 w Las Vegas.

Przypominamy, że McGregor jest aktualnym mistrzem wagi piórkowej, a Aldo dzierży tymczasowy pas mistrzowski tej samej kategorii wagowej.